UA
RU

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 – 5 ключових фаворитів 

Редагувати переклад
Які відтінки стануть мрією кожної наступного теплого сезону? 

Поки нам досить складно уявити, яким буде постковидний світ: що цікавитиме людей, які пережили епідемію, не менш інтенсивну, ніж іспанка 1918 року, як вони виглядатимуть і одягатимуться, що тепер відчуватимуть… Риторичні питання змушують нас глянути вглиб самих себе, витягуючи найнепривабливіші подробиці своїх "Я". Соромитися більше немає ні часу, ні бажання — старт етапу любові до контроверсійних частин себе вже дано. 

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 1

Що ж до індустрії моди, то вона пропонує виходити з депресивного настрою різко і винахідливо – використовуючи найнасиченіші, яскравіші та надійніші відтінки. 

Так, прогнозисти тенденцій з WGSN та експерти з кольору Coloro об'єдналися, щоб виявити тони, які матимуть найбільшу популярність навесні 2022 року. Дженні Кларк — керівник відділу кольору WGSN, каже, що відтінки майбутнього сезону «рухливі бажанням підніматися та заряджатися енергією, залишаючись при цьому заземленими та збалансованими».  

Отримані в результаті п'ять кращих кольорів або відшліфують, або спокусять нас своїм чудовим і текстурним шармом. 

Кулінарні тони, квіткові матерії та природний баланс — саме так кількома словами можна описати майбутні найзатребуваніші відтінки 2022 року. 

«При тривалих періодах ізоляції природа та її життєздатність матимуть явну привабливість, але технології також залишатимуться важливими, оскільки зв'язок за допомогою цифрових каналів стане більш необхідною та цінною частиною повсякденного життя», — пояснюють свій вибір представники колаборації в офіційному прес-релізі.  

"Ключові кольори нового сезону відображають цю двоїстість, починаючи від справді органічних відтінків і закінчуючи штучно посиленими тонами". 

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 2

Квітка орхідеї 

“Це дуже інтенсивний, гіперреалістичний та енергетичний відтінок, який присутній і в реальному, і в цифровому житті. Він також досить універсальний, а потім відтінок зможе залишатися затребуваним і в різних частинах землі, і в різних сезонах. У ці складні часи відтінок фуксії подарує всім відчуття позитиву та ескапізму. “Квітка орхідеї” стане особливо популярною у трендах пляжних образів, а також повсякденного одягу, тому купуйте яскраві бікіні та коктейльні сукні кольору фуксії”, - зазначає генеральний директор Coloro Джоан Томас. 

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 3

Оливкова олія 

Що ж до модного навесні 2022 року відтінку "оливкова олія", то швидше за все електричний тон буде популярний у дизайні інтер'єрів, спідньої білизни та взуття, а також аксесуарів, як передбачають Coloro та WSGN. Припускаємо, що вже зараз можна звертати увагу на сумки, ліфи та тренувальний одяг цього тону, щоб заздалегідь підготуватися до нового сезону. Особливо здорово тон "оливкова олія" виглядатиме в мереживному обрамленні. 

Читай також: Найкращі образи зірок з червоної доріжки Венеціанського кінофестивалю 2021 - повний огляд

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 4

Атлантичний блакитний 

Заземлюючий, заспокійливий і дає надію тон "атлантичний блакитний" - той відтінок синього, який нагадує нам про красу органічного барвника індиго та про підводне життя океанів. Цей колір є ідеальним для базового одягу та виробів для тренувань. Якщо ви все ще працюєте в домашніх умовах, одягайтеся в монохромні образи, а на публіці з'являйтесь у ніжно-синіх луках, доповнених яскравими аксесуарами – червоними клатчами, золотими браслетами чи рожевими окулярами. 

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 5

Манговий сорбет 

Усім хочеться випробувати відчуття щастя, позитиву, енергетичного підйому, тому відтінок "манговий сорбет" буде таким актуальним наступної весни 2022. Смачний колір - мікс помаранчевого та жовтого тонів - ідеальний для наших часів. Такі кольори вже використовують бренди пляжних костюмів (Кайлі Дженнер у своїй новій лінійці в тому числі), але ця комбінація буде актуальна і в колекціях виробів для занять спортом. Коли буде особливо вітряно, прохолодно та свіжо, нам захочеться повернути відчуття літа. Символом спекотного сезону і виступить "манговий сорбет". 

Наймодніші кольори весняно-літнього сезону 2022 - 5 ключових фаворитів - Фото 6

Масло 

Відтінок вершкового масла планує перекочувати з осінньо-зимових колекцій 2021/22 і плавно переміститися в наш весняний гардероб. Жовтуватий відтінок буде доречним там, де мова заходить про щоденний одяг. Колір досить спокійний, базовий, м'який та приємний оку. Також приправити вершковим маслом можна і свій домашній гардероб, придбати нову піжаму в подібній колірній гамі і, звичайно, додавши кілька апетитних виробів з колекцій білизни. Поєднання трикотажу та "вершкового масла" - пряме влучення в ціль. 

 

 

Статті на тему