UA
  RU

  Screen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжки

  Редагувати переклад

  Гільдія кіноакторів США назвала своїх лідерів.

  Screen Actors Guild Awards 2017: сукні з червоною доріжки

  Передоскарівські перегони набирають обертів. Учора, 29 січня, у Лос-Анджелесі відбулася 23-та за рахунком церемонія нагородження премії Гільдії кіноакторів США (Screen Actors Guild Awards), яка входить до десятки найпрестижніших кінонагород і служить своєрідним індикатором — той, хто отримав статуетку SAG, взяти "Оскар". Наприклад, минулого року лауреатом премії у номінації «Найкраща чоловіча роль» став Леонардо Ді Капріо за стрічку «Вижилий», а потім за цю роль він удостоївся довгоочікуваної золотої статуетки.

  Цікаво, що тріумфатор «Золотого глобуса» фільм «Ла-Ла Ленд» отримав лише одну нагороду SAG: вона дісталася Емме Стоун у номінації «Найкраща акторка». Втім, номінований фільм був лише у двох категоріях. Найкращим актором став Дензел Вашингтон за фільм «Огорожі», обійшовши виконавця головної ролі «Ла-Ла Ленда» Райана Гослінга. Його колега з фільму Віола Девіс була визнана найкращою актрисою другого плану, а найкращим актором другого плану назвали Махершала Алі, який зіграв у «Місячному світлі» з Ніколь Кідман. Найкращим акторським складом журі визнали каст фільму Теда Мелфі «Приховані фігури», а також серіалів «Помаранчевий — новий чорний» (комедійний серіал) та «Дуже дивні справи» (драматичний серіал).

  На червоній доріжці виставкового центру Shrine Auditorium блищали Емма Стоун, Наталі Портман, Кірстен Данст, Сара Полсон, Меріл Стріп, Ніколь Кідман та інші зірки першої величини. Пропонуємо помилуватися найкрасивішими вбраннями вчорашнього вечора.

  Screen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжкиScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжки - фото10Screen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжки - фотонScreen Actors Guild Awards 2017: найкращі сукні з червоною доріжки - фото12

  Статті по темі:

  «Золотий глобус — 2017»: найкращі сукні з червоної доріжки

  Найкращі образи з червоної доріжки Critics' Choice Awards 2016

  Emmy-2016: сукні з червоною доріжки

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему