Edit page title Алісія Вікандер на обкладинці вересневого номера Marie Claire Україна
Edit meta description Готуємось до осені – читаємо свіжий вересневий номер журналу Marie Claire Україна! Героїнею номер один нашого вересневого номера стала швачка

Close edit interface
  UA
  RU

  Алісія Вікандер на обкладинці вересневого номера Marie Claire Україна

  Редагувати переклад

  Готуємось до осені – читаємо свіжий вересневий номер журналу Marie Claire Україна!

  MC92 cover

  Героїнею номер один нашого вересневого номера стала шведська актриса Алісія Вікандер. Ми захоплюємося вже не перший місяць: за короткий термін Алісія зуміла отримати «Оскар» (заслужено), зіграти на пару з Майклом Фассбендером (і закохати його в себе), а також стати обличчям Louis Vuitton. Як їй все це вдалося – з'ясовуємо в інтерв'ю, яке зірка дала для Marie Claire у Ріо. На запитання, чи змінив її Оскар, Алісія відповідає: Не особливо. Хіба що я ніколи не забуду цей незвичайний момент. Я пам'ятаю, ще будучи дитиною та живучи у Швеції, я дивилася церемонію серед ночі – мене будила мама. Для мене це було віконцем у зовсім недоступний світ. І коли ми з батьками йшли червоною доріжкою, то жахливо лаялися шведською! (Сміється.) Раз у раз ми щипали один одного, щоб повірити в реальність того, що відбувається. Я повторювала про себе без зупинки: «Боже мій! Як це можливо, невже сьогодні настала моя черга?» Повну версію інтерв'ю читайте у журналі.

  А оскільки вересень за традицією відданий моді, в новому номері ми зібрали всі актуальні fashion-і beauty-тренди осені, які з новим завзяттям і натхненням втілюватимемо в життя з настанням прохолоди. Звичайно ж, тренди існують не лише у сферах, пов'язаних із стилем. Наприклад, ми вирішили проаналізувати, чому компанія Tesla стала «новим чорним» автопрому, розповісти про свіже віяння в індустрії секс-іграшок, яка нарешті почала враховувати інтереси жінок, і оцінити, наскільки далеко зайшов прогрес у такому делікатному питанні, як штучне запліднення . Читайте вересневий номер Marie Claire – ми постаралися вмістити на 188 сторінок багато цікавого!

  Статті на тему