Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS

Редагувати переклад
Український бренд W8LESS, на чолі з Анною Шаш, презентує нову колекцію одягу присвячену коханню, яка вже стала традиційною та щорічною. В цьому році Love collection розкриває тему кохання через увагу до рідних міст,  де ми закохуємося, живемо, творимо… Як і кожен з нас, W8LESS, має свої знакові місця в Україні, що лягли в основу наймасштабнішого відео-кампейну з використанням доповненої реальності.

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 1

“Обʼємне серце, яке ви зараз бачите у відео-кампейні, було створено за допомогою новітньої компʼютерної графіки. В реальності це флагманська модель Love collection, виготовлена з 48 шарів фатину”, — Анна Шаш.

Головною ознакою Love collection стали напівпрозорі тканини та джинс, серця з фатину та неопрену. Обʼєм та багатошаровість створюють незвичну візуальну ілюзію, якою бренд прикрасив знакові місця в Києві, Львові та Одесі. Лімітована лінійка має як практичні речі на кожен день: спортивні світшоти, джинси, так і привабливі топи та боді, які допоможуть знайти кохання.

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 2

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 3

“Love collection — це про легке серце, сповнене кохання до себе та своїх знакових міст в Україні. Як би складно нам не було, наше кохання один до одного надихає та дарує крила свободи”, — Анна Шаш.

І ще пару слів про наш наймасштабніший відео-кампейн з використанням доповненої реальності він торкає серце наших спогадів про важливі моменти з життя бренду. В Одесі народилася та зростала Анна, у Львові був звʼязаний наш перший снуд, а в Києві живе та працює вся наша команда. 

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 4

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 5

Серце, сповнене кохання — у фокусі уваги Love collection бренду W8LESS-Фото 6

Фото Danil Kaistro, стиль Євгенія Бакуменко

Читайте також: LOVE AFFAIR: КАМПЕЙН JUNA ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ 

Статті на тему