UA
RU

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс

Редагувати переклад
Ключові елементи гардеробу сексуальний бізнес-леді. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 1

На початку 2000-х на екранах з'явився серіал, який перевернув наше уявлення про моду. "Секс у великому місті" став не тільки найправдивішим психологічним одкровенням, а й одним із найстильніших фільмів в історії. Це “біблія” fashion-індустрії нульових, яка й досі продовжує надихати сучасних дизайнерів. Не минає жодного сезону, щоб кутюр'є не використовували знакову деталь гардеробів чотирьох головних героїнь, або не надихнулися стилем однієї з них. Однак, більшість джерел досі "цитують" переважно аутфіти Керрі - безсумнівно наймоднішої з подруг. Втім, fashion-складова цілісного образу героїні Сари Джессіки-Паркер не означає, що естетика інших персонажів менш значуща у контексті історії моди. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 2

У день народження Кім Кеттролл ми вирішили розібрати на молекули і атоми гардероб найсміливішою, відвертішою і цілеспрямованою з героїнь - Саманти Джонс. Як перетворити свої таємні бажання на невід'ємну складову стилю? За допомогою яких деталей можна транслювати думки та устремління? А також, як можна зробити діловий образ не лише гарним, а й сексуальним. Вивчаємо тонкощі спокусливого дрес-коду на прикладі головної бізнес-леді “Сексу у великому місті”. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 3

Medicine, 1399 грн

Брючний костюм 

Те, що в гардеробі будь-якої бізнес-леді має бути парочка брючних костюмів, навіть не варто обговорювати. Це аксіома, яка вимагає ніяких додаткових доказів, крім бачення розкішних образів Саманти Джонс, у яких вона підкоряла висоти Нью-Йорка. Якщо хочете повторити крім знакової цибулі ще й характер героїні Кім, носіть комплект на голе тіло. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 4

Morgan, 2199 грн

Червоний колір 

Пристрасть, темпераментність і, звичайно, кохання — перші асоціації, які приходять на думку при думці про червоний колір. Не дивно, що саме цей відтінок найчастіше зустрічається у гардеробі Саманти. Вона ніби є втіленням того, як повинна виглядати і поводитися жінка, що повністю віддає себе справі. І не важливо, що це завоювання серця чоловіка або зміцнення бізнес-імперії. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 5

Twinset, 3599 грн

Читай також: Останній ривок: 10 образів, які потрібно встигнути приміряти до кінця літа

V-подібний виріз 

Дівчата, які хочуть залишатися жіночними та сексуальними, не переступаючи меж дозволеного офісним дрес-кодом, обов'язково повинні взяти на озброєння улюблений прийом Джонс. V-подібний виріз - класика, яка є найяскравішою концентрацією спокусливості та витонченості. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 6

Haily's, 999 грн

Шовкова блуза 

Ну яка ділова леді можете обійтися без сорочки? Вона не обов'язково має бути білою, строгою та безкомпромісною. Пограйтеся з фактурою, обравши атлас, шовк або шкіру. Кокетливі банти чи глибоке декольте — подібні нюанси Саманта Джонс схвалила б із упевненістю у фінальному результаті. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 7

Answear, 899 грн

Плаття-комбінація 

Саманта не соромиться свого розкішного тіла, тому вільним силуетам завжди віддає перевагу ті, що обтягують фігуру як друга шкіра. Втім, вона ніколи не проти додати "перчинки" за допомогою особливо відвертих силуетів. Сукня-комбінація — найяскравіший, символічний тренд із 2000-х, який продовжує бути актуальним уже кілька років. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 8

Glamorous, 1499 грн

Читай також: Паризькі джунглі: нова зйомка Marie Claire Ukraine

Спідниця олівець 

Черговий приклад офісної класики, який можна легко перетворити на виріб із яскравим сексуальним підтекстом. Якщо строгі спідниці-олівці вас анітрохи не збуджують, придивіться до виробів із нестандартними деталями. Розріз спереду, шкіряна фактура, пояс - можете навіть заміксувати всі нюанси у межах однієї речі. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 9

Guess Jeans, 1299 грн

Масивні кольє 

Найвірніший спосіб зробити нудний офісний комплект живішим, модним і крутим - додати кілька яскравих акцентів. Саманта віддавала перевагу масивним кольє, а також ланцюжкам, одягненим у комплекті з іншими прикрасами на шию. Не бійтеся перестаратися, адже якщо ви вирішили розставляти fashion-акценти, то робіть це з максимальною віддачею. Саме так завжди чинила знакова героїня фільмографії Кім Кеттролл. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 10

Pieces, 439 грн

Сумка-багет 

Найтрендовіша сумочка 2000-х - поряд з сідло сумка "багет" воліли носити і бізнес-леді після робочого дня, і "світські левиці", і селебрітіс. Саманта Джонс втілює в собі одразу ці три грані, тому і мініатюрний аксесуар в її руках з'являвся досить часто. Щоб акцентувати увагу на епохальній деталі образу, вибирайте моделі в "тварини", наприклад під "пітона" або "зебру". 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 11

Pinko, 3399 грн

Шпильки 

Жертвувати красою для зручності? Ні, на такі радикальні заходи Саманта не змогла б піти навіть під загрозою страти. Неважливо, що сьогодні чекає зайнятий день — хоч би який був розклад, а шпильки залишаються обов'язковим елементом образу. Ще б! Адже жодне інше взуття не може передати весь сенс сексуальності так повно та яскраво. 

Sexy boss: Як повторити образ Саманти Джонс-Фото 12

Guess Jeans, 2899 грн

тоут 

Звичайно, ми не можемо вас залишити без зручного та універсального "робочого" аксесуара. Безкомпромісна та однозначна сумка-тоут - Та деталь, яка дозволить почуватися у всеозброєнні. Як Саманта завжди була відвертою та прямолінійною, так і її улюблена сумка є втіленням чесності, але не примітивності. 

Саманта Джонс – не просто подруга головної героїні серіалу "Секс у великому місті". Вона — жінка, яка протягом усіх серій доводила, що сучасна дівчина має право бути такою, якою вона хоче. Немає нічого ганебного в тому, щоб одягатися сексуально в рамках ділового дрес-коду, або віддавати перевагу відвертим декольте або міні-спідницям у бальзаківському віці. Спокуса, сміливість та яскравість — складові естетики Саманти Джонс, яким завжди є місце у наших гардеробах.  

Статті на тему