Edit page title Що вдягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок
Edit meta description Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Що вдягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок

Редагувати переклад
Зовсім скоро Україна відзначатиме День відновлення Незалежності, що стане чудовим приводом обрати для себе святковий образ. І, мабуть, ніщо так не пасує цьому святу, як речі з національною символікою. В цей день точно стануть у нагоді вишиті сукні та сорочки, хустки, прикраси, що відсилають нас до нашого коріння. Тож, вирішили переглянути колекції українських брендів і зібрали найгарніші вишиванки та вишиті сукні, які можна одягнути 24 серпня.

Gunia Project

Сорочка «Франка» від бренду Gunia Project. Крій сорочки базується на силуеті вишитої Борщівської сорочки. Вишивка чорним по білому, а дизайн натхнений естетикою мальованих гуцульських кахель та люстраціями з Трірського псалтиря.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 1

EmbroideredGem

Бренд EmbroideredGem пропонує відсвяткувати День Незалежності у вишитій сукні з квітковим орнаментом. Останню колекцію під назвою Bouquet творці бренду присвятили квітам, які є уособленням родючості й квітучості України.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 2

2KOLYORY

Вишита сукня «Олександрія» від бренду 2KOLYORY. Сукня вільного крою в молочному та оливковому відтінках виглядає м’яко та ніжно. Контрастний орнамент акцентує увагу на пишних рукавах та основному полотні спереду виробу. Крім рясних квітів, рукава сукні прикрашені ще й ромбічною сіткою.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 3

MustHave

MustHave також пропонує одягнути вишиванку на свято незалежності. Нещодавно бренд презентував нову колекцію сучасних українських вишиванок для життя в урбаністичному ритмі: сукні й сорочки вільного крою виконані зі 100% льону, які вдало інтегруються у міський гардероб.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 4

Litkovska

Дизайнерка Лілія Літковська у своїх колекціях для бренду Litkovska часто використовує етнічні мотиви. Вона поєднує мінімалізм, народні традиції та сучасний діловий стиль.  

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 5

Khrystyna Rachytska

Ще один варіант святкової ніжної блузи. Майстри бренду Khrystyna Rachytska використовують виключно техніки ручної вишивки: хрестик, низинка, стебнівка, мережка, брижування, максимально відтворюючи автентичний взір та колірну гаму.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 6

Etnodim

Вишиванка Odeska 2 зі спільної колекції Etnodim та музеєм Івана Гончара. Техніка вишивки сорочки – поверхниця, надає елементам орнаменту характерної видовженої форми. Стримані орнаменти не будуть відволікають від загального образу, але в той же час стануть чудовим акцентом.  

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 7

GAPTUVALNYA

Народжений у Івано-Франківську, бренд вишитого одягу GAPTUVALNYA оспівує самобутність аутентичної української вишивки. До Дня Незалежності України бренд створив Вишиванку Єдності – сорочку, що об’єднала традиції різних регіонів у одну гармонійну композицію.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 8

SAPO

«Напередодні Дня Незалежності ми вирішили створити колекцію, в якій віддаємо шану традиційній українській сорочці-вишиванці — речі, на якій тримається наш національний код, але концентруємося не на її візуальному оздобленні, а на формі ", — розповідає Валерія Ворожильник, дизайнерка закарпатського апсайклінг-бренду SAPO. Сорочки з нової колекції виготовлені з органічного котону та вінтажних сорочок. Останні стали сировиною для рукавів, завдяки чому кожна сорочка є унікальною. Завдяки затяжкам можна змінювати їх довжину або форму рукавів.

Що надягнути на День Незалежності. 9 стильних вишиванок-Фото 9

Читайте також: UNITED: БРЕНД O.TAJE ПРЕЗЕНТУЄ ЛІМІТОВАНИЙ ДРОП ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ  

Статті на тему