UA
RU

Шляхетний жест: Джорджіо Армані висловився проти війни в Україні

Редагувати переклад
У Мілані добіг кінця Тиждень моди. Одним із останніх і ключових шоу став показ осінньо-зимової колекції. Giorgio Armani. Дизайнер Джорджіо Армані вирішив не позбутися гострень російського вторгнення в Україну. Моделі дефілювали за подіумом у повній тиші. Таким чином Армані підтримав українців. 
Міланський тиждень моди

PHOTO: GETTY IMAGES

На показі Джорджіо Армані, який закрив Тиждень моди у Мілані, 87-річний дизайнер зануривши гостей у повну тишу. Через гучномовець він сказав, що його рішення не використовувати музику в шоу було прийняте на «знак уваження до людей у ​​трагедії, що розгортається».

Армані

Моделі в розкішних упізнаваних «хітах» бренду — бархатних жакетах та платтях, прикрашених блисками крокували подіумом без супроводу гучного саундтреку в суцільній тиші, яку порушували лише пересування камер та стукіт високих підборів.

"Моє рішення не використовувати музику під час шоу - знак поваги до людей, яких торкнулася трагедія", - розповів дизайнер.

Своєї години два роки тому у лютому 2020 року пан Армані був одним із перших дизайнерів, хто на знак пандемії, яка наближалася відмінив запрошення гостей на шоу, яке відбувалося у порожній залі. Як досвічений гравець індустрії моди, безперечно, Армані розуміє, що імідж дорогого варто.

Фото: Instagram @milanfashionweek

Читайте також: ЗНАМЕНІТОСТІ, КОТРІ ПІДТРИМАЛИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД

Статті на тему