UA
RU

SHYPELYK презентували другий жнивний дроп

Український бренд жіночого одягу SHYPELYK вдруге презентував капсулу, присвячену темі жнив. Цей дроп — гімн любові до землі та людей.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 1

Жнивні дропи бренду — це гімн любові до землі та народу. В них SHYPELYK дає інтерпретації на традиційні елементи українського строю. Новий дроп наповнений думками про рутинну працю і те, як вона змінилась з часом.

«Ця колекція про переосмислення нашого коріння й української культури. Сьогодні жнива не є піком робочої активності для більшості українців, як це було раніше. Змінився не тільки щоденний підхід до роботи, а й інструменти, якими ми працюємо: практично для кожного сьогодні — це комп`ютер і телефон», — говорить засновниця бренду Оля Шипелик. 

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 2

Тому в дропі зʼявились такі речі як намисто для телефону — з агату, дерева та аметисту, щоб зручно було тримати телефон завжди у доступі.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 3

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 4

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 5

Передники, які зазвичай одягали під час роботи, і які бренд переосмислює вже кілька сезонів поспіль. В цій колекції додалися передники зв’язані гачком вручну, понизу декоровані пишною бахромою з рафії.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 6

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 7

Аксесуари для волосся — деревʼяні рогачі та гребінці, які мають давнє українське коріння та увійшли у жнивний дроп, тому що, перед початком роботи практично кожна жінка збирає волосся.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 8

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 9

А також еластична повʼязка для волосся, котра має «заячі вушка», які імітують характерний тип зав’язування української хустки.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 10

Одягу в цій колекції менше, він представлений довгою накидкою, спідницею плахтою та підспідничником.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 11

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 12

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 13

В цій капсулі вже традиційно велика кількість ручної роботи: передники та плетений пояс крайка та всі деревʼяні аксесуари зроблені дбайливими руками майстрів SHYPELYK з різних регіонів України.

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 14

SHYPELYK презентували інший житній дроп-Фото 15

 

Статті на тему