UA
RU

Сінді Кроуфорд йде з модельного бізнесу

Редагувати переклад

Сінді Кроуфорд, яка 20 лютого відзначить свій 50 день народження, вирішила завершити кар'єру моделі.

BALMAIN_SPRING_SUMMER_2016_campaign_main

Супермодель зізналася, що за 33 роки успішної кар'єри вона встигла багато зробити і йде на заслужену пенсію зі спокійним серцем.

Я впевнена, що зніматимуся ще наступні 10 років, але вже не як модель. І це нормально. З мене досить. Я встигла попрацювати із чудовими фотографами. Що ще мені потрібне? Я втомилася від постійних перевтілень. Я не повинна нічого собі доводити. І більше не хочу цього, - заявила Сінді Кроуфорд.

І справді, американській супермоделі може позаздрити кожна дівчина. У віці 16 років Сінді працювала на кукурудзяній фермі, коли її портрет надрукували у місцевій газеті. Через рік дівчина підписала свій перший контракт з чиказькою філією модельної агенції Elite Model Management. Сінді одразу охрестили другою Джією Каранджі: дівчина була настільки схожа на покійну супермодель, що у фешн-колах її називали «малятко Джіа». Щоправда, про прізвисько швидко забули, коли виявилося, що Сінді Кроуфорд не менш талановита, ніж її попередниця.

150216101724-restricted-05-cindy-crawford-0216-super-169

У вересні 2015 року супермодель представила власну книгу Стати Сінді Кроуфорд (Becoming Cindy Crawford), випуском якої займався знаменитий видавничий будинок Rizzoli. У книзі Сінді розповіла про те, як почувається у свої 50 років.

Я займаюся улюбленою справою, у мене чудові стосунки з чоловіком, гарні діти — завдяки цьому я легше переношу свій вік, адже я все одно сумую за тим, що було. Але чи готова я віддати якусь частину свого життя, щоб стати молодшою? Нізащо.

Модельну зовнішність та талант Сінді передала своїм дітям — 14-річній Кайє та 16-річному Преслі. Обидва вже успішно дебютували у модельному бізнесі та йдуть стопами знаменитої матері.

Статті на тему