UA
RU

Скотт Іствуд представив легендарну оправу Persol 649

Редагувати переклад

У фільмі "Брудний Гаррі" Клінт Іствуд носив сонцезахисні окуляри Ray-Ban (модель Balorama). Через десятиліття син актора Скотт Іствуд вибрав оправу головного конкурента бренду Persol.

po8649s_b_logo_1

Історія Persol та Ray-Ban дуже схожа. У 30-ті роки лейтенант ВПС США Джон Макреді розробив модель очок, що захищає пілотів від сонця. Так 1937 року народилися знамениті «авіатори» від Ray-Ban.

Захисні авіаційні окуляри Persol з'явилися на 20 років раніше. Їх створив італійський фотограф Джузеппе Ратті спеціально для європейських льотчиків часів Першої світової війни. Однак комерційний успіх бренду принесла інша модель, яка з'явилася в 50-х роках, - Persol 649.

Справжню популярність Persol 649 набули після виходу на екрани фільму «Розлучення по-італійськи», в якому герой Марчелло Мастроянні носив таку саму модель. Звичайно, історія бренду Persol набагато скромніша, ніж у Ray-Ban. Але, на відміну від останнього, ви ніколи не побачите окуляри Persol на якомусь молодика. Оправу 649 носять лише досвідчені та серйозні чоловіки, серед яких виявився і красень Скотт Іствуд.

Статті на тему