UA
RU

Sleeper створив піжами для вечірок та танців

Редагувати переклад
Тизер: ми знаємо у чому святкувати Новий рік.

Sleeper створив піжами для вечірок та танців.

У жовтні марка Sleeper за традицією починає продаж різдвяної капсульної колекції. До неї увійшли чотири комплекти домашніх костюмів ручної роботи, створених спеціально для святкування Нового року та Різдва.

Святвечір для команди Sleeper найулюбленіше свято, бо це День нашого народження, — ділиться Катя Зубарєва co-founder бренду, — цієї ночі мені наснилася гарна фабрика піжам, яка через три роки перетворилася на наш простір. Sleeper. Ще ми обожнюємо робити подарунки - напередодні різдвяних свят ми традиційно створюємо капсульну колекцію з максимально доступною для ручної роботи вартістю».

Незважаючи на унікальний процес виробництва – кожен костюм, створюється окремим майстром у власному просторі Sleeper. Робота над комплектом зазвичай триває від 6 до 8 годин. Ціна на різдвяну колекцію значно нижча, ніж на всі сезонні колекції марки цього року вона становитиме 4800 грн.

Читайте також: СЕКРЕТИ ЩАСЛИВОЇ ОСЕНІ: 5 ЗАТИШНИХ ДОМАШНІХ ОБРАЗІВ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БЛОГЕРІВ

Верх піжам виконаний у крої oversize та прикрашений золотими гудзиками, штани вільного крою з лампасами фіксуються на м'яку гумку. Але основним елементом колекції цього разу стали чорне та пудрове пір'я марабу на укорочених манжетах топа.

Ми хотіли створити піжаму, призначену для вечірок, особливу річ. У ній хочеться пити шампанське, танцювати та загадувати бажання, які неодмінно збудуться», — каже co-founder Sleeper Ася Варець.

Кожен костюм має свою особливість: Midnight Snowflakes пошитий з тканини в дрібний горох на білому тлі; Chtistmass Night - Комплект чорного кольору з пір'ям у тон виробу; завдяки Хороший рік була заново обіграна класична для бренду чорно-біла клітинка vichy, а спеціально для загадування бажань створено вбрання They Call Me Santa червоного кольору.

Sleeper створив піжами для вечірок та танців.
Sleeper створив піжами для вечірок та танців.
Sleeper створив піжами для вечірок та танців.
Sleeper створив піжами для вечірок та танців.

Статті на тему