Edit page title Small Talk: Леся Верлінгіері, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023 - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Small Talk: Леся Верлінгіері, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023

Редагувати переклад

Ефектну білосніжну сукню від українського бренду  Lever Coutureдля хіднику церемонії «Оскар-2023» обрала співачка Tems. Власне, цей наряд став найбільш обговорюваним в кулуарах та соцмережах. А тижнем раніше ми помітили у сукні бренду Леді Гагу в рекламному ролику шампанського Dom Perignon. Засновниця бренду   Леся Верлінгіері першу подіумну колекцію    представила в 2011 році, і з того часу сукні від її бренду ми помічали на концертах та відеокліпах, фотосесіях для глянцевих видань на селебріті. Про наряд, який було створено з листів селебріті на підтримку України, симпатію до суконь та власний топ оскарівських нарядів ми поговорили з дизайнеркою для Marie Claire.

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 1

Як виникла ідея створити сукню, елементами якої стали листи?

Цей проект зародився майже рік назад. Я пишаюсь тим, що я з України! Наша країна надзвичайно велика та міцна з неймовірно сильним патріотичним духом. Навіть будучи за тисячі кілометрів від моєї Батьківщини, я завжди пам’ятаю про своє коріння і Україна є невід’ємною частиною мого життя. Події, що наразі відбуваються в Україні однозначно вплинули на мене. Насправді я не тільки засмучена, але і спустошена так, як все моє дитинство пов’язане з місцем мого народження і, звичайно бабусею в селі Балта, яка навчила мене навикам рукоділля і завдяки якому ще в ранні роки вже привила мені цікавість до ремесла. Доречі, в тому ж селі були створені перші знамениті мої роботи… В тому числі і деякі образи для Леді Гаги. Я обожнюю це місце і там проходило моє становлення і я відчувала себе дійсно по-справжньому вдома. Будучи за кордоном, я намагалася придумати шлях, щоб підтримати Україну і її славний і мужній народ. Таким чином, зародилася ідея… Такий проект, де кожен може створити «лист любові» та надіслати його, як знак підтримки України, незалежно від місця перебування та національності.

Чия історія написання листа — ваша улюблена?

Всі листи мають своє унікальне значення, і для мене неможливо виділити якусь єдину історію із всіх. Однак мене вразила історія Міли Йовович та її зворушливе повідомлення в соціальних мережах, за що я їй безмежно вдячна так як це сприяє нашій спільні меті у привернені уваги до війни в Україні! Я вдячна всім, хто долучився до даного проекту і надіслав нам листи зі всіх куточків світу, незважаючи на походження та політичні переконання. Ми щиро сподіваємося на вашу подальшу підтримку та очікуємо на нові «листи любові» від всіх охочих людей.

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 2

Ви коли-небудь писали листи відомим людям?  

Не можу сказати, що писала комусь із знаменитих людей, але точно пам’ятаю, що писала для себе замітки — де я уявляла певні події. І згодом я помічала, що все відбувалося насправді.

У сукні від вашого бренду в рекламі шампанського з’явилася Леді Гага. Ви спеціально створили наряд для цього проєкту?

Так, ця сукня була створена спеціально для Леді Гаги. Завдяки моєму близькому товаришу і наставнику Нікола Формічетті, з яким мені пощастило співпрацювати на протязі 12 років, коли він мене помітив на моїй першій презентації в Берліні. І так, я мала можливість познайомитися з нею та продовжувати нашу співпрацю до сьогоднішнього часу. Вона надзвичайно талановита і в той же час невибаглива артистка.

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 3

Співачка Tems у «оскарівській» сукні

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 4

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 5
  

Ви носите сукні?

Мій гардероб дуже різноманітний. В прості будні — надаю перевагу зручному, спортивному одягу. При нагоді — звичайно використовую можливість одягнути більш елегантний одяг. Якщо говоримо про церемонії — звичайно, Lever Couture – улюблений вибір незалежно від стилю та кольору!

Щоб ви порадили дівчатам, які не наважуються носити сукні?

Будьте сміливими! Не бійтеся експериментувати, але завжди дотримуйтесь почуття власного комфорту в порівняні з сучасним трендами.

Ми говоримо одразу після церемонії Оскар. Інтернет рясніє підбірками культових суконь з червоної доріжки. Які сукні у вашому власному топ-3 оскарівських нарядів?

Окрім Темс у нашій кутюрній сукні, мої улюблениці – Дженіфер Лоуренс у Dior 2013, Анджеліна Джолі у Versace 2000 та Пенелопа Крус у Atelier Versace 2007.

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 6

Small Talk: Леся Верлінгієрі, дизайнерка бренду Lever Couture та авторка найбільш обговорюваної сукні Оскар-2023-Фото 7

Фото: insta / @lever_couture

Читайте також: ОСКАР-2023: НАЙКРАЩІ ВБРАННЯ З ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ  

Статті на тему