UA
RU

Подія тижня: презентація нової колекції PANDORA 

Редагувати переклад
Надихаючись дивовижною синергією природи та сонця, PANDORA створила колекцію, яка поєднала у собі всю красу та любов цього світу. 

Подія тижня: презентація нової колекції PANDORA Фото 1

PANDORA Shine закликає жінок жити в гармонії, як внутрішньої – від духовного зв'язку з оточуючим, так і зовнішньої – випромінюючи і несучи прекрасне. Нова колекція представлена ​​ювелірними виробами зі срібла 925 проби з покриттям 18-каратним золотом.

[mc_gallery id=104905]

Bee Mine

Прикраси у формі медових сот - це витончений дизайн, який розкриває нові грані природи. Вишукані бджоли ручного доопрацювання є символом сили та цілеспрямованості. Глянцеві кольори меду, чорно-жовті емалеві смуги та кубічний цирконій зачаровують сяйвом у елегантних намистинах, сережках та підвісці з орнаментним оздобленням.

медові соти

Легкий ажурний візерунок, дизайн якого надихнутий геометричною структурою медових сот, чудово доповнить будь-який весняний образ. Прозорі камені цирконію, які щедро прикрашають вироби, нагадують крапельки свіжого меду, граючись і переливаючись у променях сонця.

Королівська розкіш

Цього сезону дизайнери PANDORA вирішили довести, що кожна дівчина – королева. Найяскравіші експерименти можна втілювати в життя з кільцями у формі тіари. Виконані в сріблі та покриті золотом, прикраси дивовижно виглядають у поєднанні з іншими кільцями з колекції – у прохолодному відтінку срібла та романтичному PANDORA Rose. Різноманітність варіантів якнайкраще відображає настрій та індивідуальність.

Нова колекція PANDORA Shine підкреслює індивідуальність та доповнює сяйвом природну красу кожної дівчини.

[mc_gallery id=104925]

Статті на тему