UA
RU

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт

Редагувати переклад
Аналоги квіткового вбрання співачки з премією "Греммі" від Oscar de la Renta за 9,000 доларів.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 1

Припущення, що кожній дівчині на весну потрібна сукня в квітковий принт у сучасних умовах можуть назвати чи не сексизмом. Перебільшену жіночність, легкість силуету і безтурботність візерунка можна трактувати по-різному. Ми вважаємо за краще акцентувати увагу на безпрограшності фасону, а також його особливому, свіжому, дійсно весняному настрої.

На останній килимовій доріжці премії «Греммі» 2021 року безперечною королевою балу, а точніше квітковою феєю стала співачка Тейлор Свіфт. Вона не побоялася показати надто інфантильною, обравши міні-сукню з квітковими аплікаціями від бренду Oscar de la Renta. За інших обставин, можливо, створення американського модного будинку залишилося б непоміченим, але як один із сучасних інфлюєнсеров Тейлор продемонструвала, що свою жіночність треба оспівувати. А які виразні засоби, як не квіткові орнаменти, найкраще розкажуть вашу особисту історію ніжності?

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 2

Нерівний

Квіти на весну - зовсім не оригінально, і в цьому ми не сперечатися з героїнею Меріл Стріп з картини "Диявол носить Prada". Звичайно, значення має те, наскільки актуальний та цікавий фасон ви оберете. Той, у якому ви відчуєте себе щонайменше шекспірівською Титанією, а можливо і давньоримською Флорою. Найважливіше – вибирати візерунок, з оглядом не лише на смак, а й на особисті характеристики. Озбройтесь Вікторіанським словником мов кольорів, і зробіть ставку на ті флористичні мотиви, які зможуть піднести вашу індивідуальність. Або хоча б просто піднімуть настрій у найнапруженіший робочий день. Весна на порозі, а зустрічати її потрібно з посмішкою та в жіночній обновці.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 3

MAX & Co

Читай також: Проблеми відстані: Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес возз'єдналися

Багато дизайнерів, розуміючи і приймаючи важливість перших асоціацій, базових інстинктів і підкоряючись класичній модній традиції, у сезонних весняних колекціях 2021 року оспівують жіночність – просту і всім зрозумілу. Можна ховатися за актуальними корсетами, врівноважуючи їх звабливий характер базовими сорочками з чоловічого плеча. Проте куди простіший спосіб заявити про свою романтичну натуру диктують бренди, які наважилися використати наївний квітковий орнамент.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 4

Mos Mosh

У новій колекції бренду GASANOVA квіти доповнюють напівпрозорі матерії на мотив рибальських мереж, а сам орнамент виглядає досить узагальнено, перебільшено і аскетично. Втім, розглянути в химерній вишивці абстрактні букети троянд не складають жодних труднощів.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 5

GASANOVA

Весняно-літня колекція POUSTOVIT пропонує вивчити традицію «чайних суконь». Такий образ був головною умовою появи на типовому британському чаюванні в XIX столітті. Згодом корсети були спрощені, а ось квіткові орнаменти як головна ознака «правильного» і, безсумнівно, пристойного образу залишився.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 6

POUSTOVIT

Бренд The ​​BODY Wear радить не обмежуватися напівзаходами, а тому якщо й носити підкреслено жіночні формати суконь, то використовувати якомога більше символічних інструментів. До дрібного флористичного принту додається ніжність воланів та оборок, а завершує симфонію романтики шнурівка та кремовий відтінок.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 7

The BODY Wear

Весна 2021 – час експериментів чи повернення до витоків? Поточний сезон – пора одкровень чи консервативного слідування запланованому плану, підкоригованому в умовах сучасних розвитку подій? Вибір за вами, але пам'ятайте, що часом правильне рішення не приймається, а відчувається - серцем, душею або пристрастю до підкресленої жіночності.

Сон у літню ніч: 7 жіночих суконь 2021 за мотивами нового образу Тейлор Свіфт-Фото 8

Здогадуватися

Статті на тему