UA
RU

Спорт-шик: стильно та зручно

Редагувати переклад

Спортивні штани та кросівки у поєднанні з casual чи класикою – зірки задають новий тренд!

спорт-шик

@xeniaoverdose

Стиль, який народився завдяки спорт-залам, фітнес-тренувань, жіночої лінощів та любові до комфорту — спорт-шик підкорює жіночі серця своєю простотою і від сезону до сезону еволюціонує. Якщо на початку це був класичний спортивний вигляд, ніби ви тільки закінчили тренування і вийшли на вулицю, то зараз він набуває все більше елегантності та жіночності. Судіть самі!

спорт-шик

@bellahadid

Модними трендсеттерами, яких часто можна побачити в облягаючих лосинах, кросівках або спортивних штанах можна вважати всю велику родину Кардаш'ян разом із Джіджі та Беллою Хадід. 

спорт-шик

@gigihadid

Кожне нове фото Кім Кардаш'ян змушує говорити про неї всю пресу, а кожен вихід розглядається під мікроскопом та отримує свою оцінку. Тому зовсім не дивно, що після кількох виходів Кім у лосинах або шортах-велосипедках, кожна дівчина, яка вважає себе fashionista, наслідувала її приклад. Так і задаються тренди!

спорт-шик

@kimkardashian

Сучасний спорт-шик більше нагадує спорт-casual. Нові тренди в моді змусили відмовитися від поєднання спорту та яскравого гламуру (напевно, воно і на краще), сховати яскраві стрази та паєтки подалі в шафу, замінити шпильку на кросівки, а об'ємну сумку — на міні-модель чи рюкзак.

спорт-шик

@negin_mirsalehi

 Читайте також: 5 ДІВЧИН, ЯКІ НАДХОВЛЯЮТЬ ЗАНИМАТИСЯ СПОРТОМ

Головна перевага спортшика в тому, що зібрати модний образ у цьому стилі можна з одягу у своїй шафі: світшот, спортивні штани, кепка чи кросівки є у кожної з нас.

спорт-шик

@negin_mirsalehi

Які правила сучасного стилю спортивний шик?

Їх немає! Ви можете сміливо поєднувати різні текстури та тканини, одягати шовкові сукні або спідниці під кросівки, а спортивні костюми поєднувати з каблуками. Головне: у створеній вами цибулі ви повинні почуватися максимально комфортно. А далі – експериментуйте!

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 7

@hoskelsa

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 8

@soniafrancex

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 9

@natalieoffduty

Читайте також: НА СПОРТИВНОМУ: НОВИЙ ЛУКБУК VIKA ADAMSKAYA

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 10

@weworewhat

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 11

@soniafrancex

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 12

@majamalnar

Спорт-шик: стильно та зручно-Фото 13

@majamalnar

спорт-шик

@majamalnar

Статті на тему