UA
RU

Терміново фолловити: 10 модних мінімалістів у Instagram

Редагувати переклад
Instagram може бути стомлюючим, але не тоді, коли ви підписані на мінімалістів. 

У їхніх облікових записах ви не побачите нічого зайвого: тільки чисті лінії, плавні рухи і стримані кольори. Просто око радіє! Зараз, коли життя онлайн стало не головною темою книг письменників-фантастів, а реальністю, ми все ще потребуємо відпочинку. Як можна розслабитися і не упускати з рук улюблений гаджет? Шукати спокій та гармонію у своїх підписках. 

Алексіс Формен

[mc_gallery id=151052]

Instagram: @alexisforeman

Кількість передплатників: 55, 2 тис. 

Алексіс Формен називають королевою тренчею - складно порахувати, скільки цієї моделі плаща знаходиться в її гардеробі. Блогер точно знає, що їй йде, а що ні, коли йдеться про моду. Найчастіше ви можете побачити її в уніформі із штанів прямого крою, черевиків та незамінного тренчу. Ах, ми зовсім забули про величезну колекцію футуристичних сонцезахисних окулярів! 

Бріттані Батгейт 

[mc_gallery id=151059]

Instagram: @brittanybathgate

Кількість передплатників: 242 тис.

Зимова багатошаровість або літня простота — у якому вигляді не постала б Бріттані, вона все одно залишиться для нас музою та прикладом для наслідування. Якщо ви любите прості та безпечні формули, тоді вам обов'язково варто фоловити цього блогера-мінімаліста. Її улюблені поєднання – джинси + футболка та спідниця-міді + сорочка. Беріть на озброєння!

Читайте також: ВЗУТТЯНИЙ ГАРДЕРОБ МІНІМАЛІСТА: 6 ПАР, БЕЗ ЯКИХ НІКУДИ

Меган Аделаїда Шафер

[mc_gallery id=151068]

Instagram: @meganadelaide

Кількість передплатників: 70,2 тис.

Якщо вам до смаку «екстравертивніша» форма мінімалізму, тоді рекомендуємо ближче познайомитися з прекрасною Меган Аделаїдою. Вона виступає за чистоту в стилі, але може дозволити собі хуліганську витівку, наприклад, вдягнути яскраво-жовтий светр. 

Ліззі Хедфілд

[mc_gallery id=151076]

Instagram: @shotfromthestreet

Кількість передплатників: 296 тис.

Якщо ви вважаєте бежевий колір нудним, тоді ви просто не бачили профіль Ліззі. Але її дивовижні вміння на цьому не закінчуються: Хедфілд має суперздатність перетворювати прості речі на маленькі витвори мистецтва. Переконайтесь у цьому самі!

Кейтлін Хем

[mc_gallery id=151082]

Instagram: @kaity_modern

Кількість передплатників: 308 тис. 

Шанувальникам нейтральної гами, лаконічності та аксесуарів, що запам'ятовуються, складно буде відвести погляд від профілю Кейтлін Хем. Ми з великим задоволенням спостерігаємо за якісними змінами контенту та експериментами з кадром. 

Читайте також: 10 ЗНАМІНОСТЕЙ, ДЛЯ ЯКІХ МОДНИЙ МІНІМАЛІЗМ — НЕ ПРОСТО СЛОВОПОЄДНАННЯ

Умі Роман

[mc_gallery id=151090]

Instagram: @umeromaan

Кількість передплатників: 62 тис.

Instagram Умі тільки набирає обертів, але ми пророкуємо йому велике майбутнє. Її невимушена естетика, уміння знаходити «свої» речі (вільний трикотаж, елегантні пальта та закриті туфлі) та динамізм обов'язково знайдуть свого шанувальника. 

Аннемік Кессельс 

[mc_gallery id=151098]

Instagram: @modedamour

Кількість передплатників: 181 тис.

Профіль цього блогера часто складається з деталей. Чи не найкращий спосіб показати контраст текстур і колірні комбінації? Трохи менше образів на повне зростання, коли кожен пазл на своєму місці. Але ми любимо вишукану Аннеміку в будь-якому випадку! 

Сара Кремптон

[mc_gallery id=151107]

Instagram: @harperandharley

Кількість передплатників: 560 тис.

Чесно кажучи, після першого десятка лайків палець починає хворіти. Instagram Сари Кемптон - це готова ілюстрація до того, як має виглядати сучасний мінімаліст. У ньому є стиль, потяг до експериментів, несподівані ракурси та харизма власниці. 

Читайте також: 15 БАЗОВИХ РЕЧІВ ДЛЯ КОМАРНИЦЬ МІНІМАЛІЗМУ

Джада Сезер

[mc_gallery id=151116]

Instagram: @jadasezer

Кількість передплатників: 221 тис.

Тим, хто наполягає, що мінімалізм — це лише для обраних, варто один раз зайти на профіль Джади та залишитись там на завжди. Нестандартні форми моделі та блогера не стають пригородою у висловленні свого стильного «Я» — лаконічного та сильного. 

Сільві Мас

[mc_gallery id=151128]

Instagram: @sylviemus_

Кількість передплатників: 19,7 тис. 

Профіль Мас більше схожий на картинну галерею, де все продумано до найдрібніших деталей та на межі естетичного блаженства. З чого складається Instagram Сільві? Білих стін, об'ємних силуетів та деталей образів. 

Статті на тему