UA
RU

Стала відомою дата прем'єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»

Редагувати переклад
25 жовтня о 10:30 відбудеться прем'єра мейковер-шоу "Я везу тобі красу" за власним форматом каналу "Україна". Проект створень та розроблений продакшном «Теле Про». Героїні шоу зважилися кардинально змінити свою життя. У цьому їм допоможе провідний програми, відомий топ-стиліст та успішний арт-коуч Юрій Царьов.

Стала відомою дата прем'єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»-Фото 1

«Як бути, якщо життя ніби стоїть на місці? Чому в оточенні з'являються не ті люди, з якими хотілося б створювати стосунки? Чому я не можу знайти особисте щастя? – такі питання ставлять собі всі учасниці проекту «Я везу тобі красу». Але за допомогою Юрія Царьова вони знайдуть відповіді та розберуться у своїх проблемах.

«Всі героїні проекту пройдуть складний шлях. Їм доведеться дізнатися, що ж вони робили не так і, на свій ужас, усвідомити, наскільки різняться їх уявлення про себе з думкою інших. І повірте, ні у кого не вийде легко це прийняти. Але зате в результаті спільної роботи з Юрою шкірна з наших героїнь неймовірно перетворитись! Але не в «усереднену красуню», а в кращу версію самої себе, – ділитися креативний продюсер шоу Дар"я Дейниченко. – Наша місія – не просто гарно переодягнути чи нафарбувати героїнь. Наша місія – допомогти кожній з них розібратися в собі та знайти той унікальний образ, який якнайкраще розкриє їхній внутрішній зміст».

Випробування, які необхідно пройти учасницям шоу, будуть відбуватися через опір. Їм доведеться розібратися зі своїми страхами, ухвалити рішення з чимось назавжди попрощатися та подивитись на собі по-новому.

Читайте також: В Україні вийшло перше видання про інтер'єри в українських оселях

Ті, що чекають учасниць наприкінці шкірного випуску, гідні і захоплення, і поваги. Це відвертий проект, в якому вся Україна побачити і сльози, і рішучість, і бажання стати щасливою. А ось як саме відбуватиметься процес перетворення, глядачі дізнаються вже цієї осені.

Дивіться з 25 жовтня о 10:30 з понеділка по четвер новий проект каналу «Україна» «Я везу тобі красу».

Статті на тему