UA
RU

#STAYATHOME: Олена Буреніна

Редагувати переклад
Marie Claire закликає всіх бути усвідомленими у цей складний для світу час! Разом з відомими людьми ми нагадуємо, наскільки важливо самоізолюватися, щоб не стати жертвою COVID-19 і не наразити на небезпеку інших. 
Elena Burenina Stayathome Marie Claire 1

Олена Буреніна

В ексклюзивному інтерв'ю провідний український дизайнер Олена Буреніна та власниця бренду Elena Burenina розповідає Marie Claire про те, як змінилися її робочий графік та звичне життя під час карантину.

Як ви проводите зараз свій час? Чи продовжуєте працювати або дотримуєтеся режиму самоізоляції?

У таких екстремальних умовах, а вони, поза всяким сумнівом, екстремальні, роботи побільшало вдвічі. Я відповідаю за свою команду і намагаюся зробити максимум, щоб її зберегти. Ми продовжуємо працювати невеликим складом: розвиваємо соцмережі, робимо онлайн-магазин, команда ательє відшиває замовлення.

Звичайно, ми дотримуємось карантинних заходів, але це досить складно. Ті питання, які можна було обговорити, перекинувшись парою фраз, тепер доводиться вирішувати в telegram-чатах і zoom-конференціях. Але, поза всяким сумнівом, життя продовжується!

Elena Burenina Stayathome Marie Claire 2

Олена Буреніна

Читайте також: #STAYATHOME: Ірина Данилевська

Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині?

Люблю переглядати «Аферу Томаса Крауна» з Пірсом Броснаном та Рене Руссо. Легкий фільм із гарною картинкою та несподіваною розв'язкою – те, що потрібно, щоб відволіктися від потоку новин та думок про майбутнє.

Яку книгу варто прочитати на карантині?

Раджу книгу Андрія Курпатова «Червона пігулка. Подивися правді в очі!» про те, як наш мозок обманює нас, і як з ним домовитися. Вона допоможе розібратися, чому нам здається, що ми робимо для інших більше, ніж вони для нас, і як ефективно взаємодіяти з людьми, аналізуючи їхню поведінку та мотиви.

Elena Burenina Stayathome Marie Claire kurpatov

Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

  • Ghinzu - Jet Sex

  • Ghinzu — Sea Side Friends

  • Rammstein - Deutchland

  • Rammstein - Du Hast

  • Wasis Diop - Everything

Як краще провести час із собою?

Самоізоляція - чудовий час для того, щоб привести себе у форму. Як у фізичному, так і інтелектуальному плані. Інтенсивні спортивні тренування добре «промивають мізки» — ти не думаєш ні про що, крім того, де твої руки, ноги… А ендорфіни, дофамін та серотонін, що виділяються під час занять, дають приплив енергії та заряджають на весь день! Спробуйте почати день з банальної зарядки і ви зрозумієте, що я. Ну і самоосвіта не менш важливий елемент у цьому проекті щодо покращення себе. Важливо прокачувати soft skills, щоб увійти у новий світ у всій зброї.

Elena Burenina Stayathome Marie Claire 3

Олена Буреніна

Як краще провести час із сім'єю?

Із сім'єю зараз треба дуже багато розмовляти. Постійно! Зазвичай, на це немає часу: ми у справах, дзвінках, зустрічах, кожен у своєму графіку. Карантин – слушний момент для того, щоб встановити міцніший психоемоційний зв'язок. Спільна діяльність об'єднує якнайкраще. Займіться чимось разом! Ігри — взагалі, і навіть рольові — дуже урізноманітнять ваші стосунки!

Читайте також: #STAYATHOME: Ірина Філіппова

Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

Зараз для нас завдання номер один – закінчити ремонт у новому офісі! Ми нарешті переїхали до гарного двоповерхового офісу з панорамними вікнами і тепер намагаємося його впорядкувати своїми силами. Мрію, як ми влаштуємо там офіційну вечірку-відкриття і покличемо всіх своїх друзів, обійматимемося, питимемо шампанське, куримом кальян і танцюватимемо. Але, як завжди буває з ремонтом, навіть карантину на все це може вистачити. Але ми намагаємось!

фото: Дмитро КОМІСАРЕНКО