UA
RU

#STAYATHOME: Ліля Літковська

Редагувати переклад
Marie Claire закликає всіх бути усвідомленими у цей складний для світу час! Разом з відомими людьми ми нагадуємо, наскільки важливо самоізолюватися, щоб не стати жертвою Covid-19 і не наразити на небезпеку інших.

Lilia Litkovskaya Marie Claire 2

Сьогодні Ліля Літковська, одна з найуспішніших українських fashion дизайнерів та власниця бренду LITKOVSKAYA ділиться з нами, як працює в режимі карантину, що читає, дивиться та чим займається в цей час. 

Як ви проводите час у самоізоляції?

Є дві головні домінанти – моя сім'я та моя робота. Що багато в чому схоже. Вони для мене — творення, розвиток та дозвілля, вони одночасно змушують рости і дозволяють розслаблятися, і з ними я завжди можу бути разом фізично та подумки. Тому я проводжу час, насолоджуючись суспільством дочки та працюючи над розвитком бренду разом із командою Litkovskaya. 

Lilia Litkovskaya Marie Claire 5

Який фільм/серіал ви рекомендуєте подивитися на карантині? 

Перегляньте Тарковського, там небагато – всього 7,5 робіт; можна Клода Лелюша, а з серіалів - "Матрьошка" (Russian Doll), я дивилася її під час вагітності. Її концепція та портрет рудоволосої героїні навіть лягли однією ниточкою до нашої колекції SS20. 

Читайте також: LITKOVSKAYA представили колекцію з перероблених матеріалів

Яку книгу варто прочитати на карантині?

Читайте про подорожі! Книги здатні переносити нас на будь-які відстані – можу порадити, наприклад, «Париж» Едварда Резерфорда. Це історія, історичні факти, але розказані через історії вигаданих та реальних персонажів: Хемінгуея, Коко Шанель, легенд 12 століття. Неймовірна книга! Разом з нею я поринаю в атмосферу настільки, що й уявити складно. Я знаю великі вулиці Парижа, люблю це місто, відчуваю з ним зв'язок та знаю його історію. Але ця книга має рідкісну властивість по-справжньому переносити тебе на місце дії, переживати разом з нею все, що відбувалося в Парижі в період між ХІІ — ХХ століттями. І ще щиро раджу книгу Марини Абрамович "Пройти крізь стіни". 

Marina Abramovich Proiti skvoz steni

Назвіть 5 пісень із плейлиста, які зараз на повторі.

У моїх сториз та прямих ефірах можна застати відлуння музичної освіти. Настав час струсити весь вініл, тому зараз у моїх стінах завчить Брамс, Шопен, Ліст і Равель. 

Як краще провести час із собою?

Подумати про те, чого по-справжньому хочеш зробити перший крок у цей бік.

Читайте також: #STAYATHOME: Джамала

Як краще провести час із сім'єю?

Ділити заходи сонця і світанки разом.

Lilia Litkovskaya Marie Claire

Яку справу ви збираєтесь закінчити на карантині?

Я впіймала себе на думці, що хочу ділитися досвідом та знаннями. Ті, що передали мені чотири покоління моєї сім'ї, що займалися виробництвом одягу. Тими, які з'являлися з кожною власною набитою шишкою. Тепер у мене в серці з'явився образ школи, яку я хочу відкрити – щоб надихати художників повірити в себе.

Фото: особистий архів, Max Kindersley

Статті на тему