UA
RU

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків

Редагувати переклад
У рамках VІ всеукраїнського дитячого фестивалю моделей та дизайнерів Ukrainian Fashion Kids.

Модний бренд Andre Tan Kids спільно з українським виробником рюкзаків, аксесуарів та канцтоварів для школи YES представили капсульну колекцію сучасних сумок та рюкзаків для дітей та підлітків. У лінійку увійшли 5 моделей (два рюкзаки, два шопери та поясна сумка) у чорному та бежевому кольорах. Їх прикрашають фрази та малюнки, що за стилістикою нагадують часові татуювання чи написи на полях шкільних зошитів.

“Не знаю, хто і чому вирішив, що дитячі речі обов'язково мають бути яскравими кольорами або з принтами за мотивами мультфільмів. Дизайнери, що малюють на рюкзаку поні, декорують його стразами і думають, що вгадали настрій нового покоління, жорстоко помиляються. Я, як батько майбутньої школярки, упевнений, що дитячі речі мають бути такі ж стильні, як і речі їх батьків. Тому колаборація YES by Andre TAN – це базові кольори, продумана система зберігання, практичні матеріали та висока якість виробів. З таким рюкзаком можуть ходити не лише школярі, а й дорослі”, – каже Андре Тан.

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 1

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 2

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 3

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 4

Читай також: Лілу випустила кліп "Watching", знання в екстремальних розумах під водою

«У 2021 році зустрілися два меги захоплених і, насамперед, справжніх професіонала своєї справи. Ми впевнені, що колекція YES by Andre TAN нікого не залишить байдужим, це буде справжній вибух емоцій! Шкіряна дитина України, школяр і студент, знайде серед товарів бренду YES свого фаворита – ручки і тетради, олівці, записники та рюкзаки – асортиментом ви будете вражені! 

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 5

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 6

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 7

Стиль покоління Z: Andre Tan та Yes представили спільну колекцію рюкзаків для підлітків-Фото 8

YES і Andre TAN – це бренди про українців, для українців та з любов'ю для України», – наголошує бренд-менеджер YES, Ігор Чечель.

13 червня колекцію YES by Andre TAN на головному подіумі VI всеукраїнського дитячого фестивалю моделей та дизайнерів Ukrainian Fashion Kids представили зіркові батьки та їх діти: Ілона Гвоздьова з Валерією , Анастасія Приходько з донькою Наріною та сином Гордієм, Ганна Різатдінова з Романом, Аліна Шаманська з сином Артуром, Солоха з похресницею Мартою, Наталія Холоденко з донькою Вів'єн та сином Іларіоном, Володимир і Оксана Бондаренко з донькою Анною.

 

Статті на тему