Edit page title Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня 
Edit meta description Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня 

Редагувати переклад
Простір, де кожен може бути собою. 
Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня Фото 1

Кожен з нас розуміє свою сутність і ту межу, коли її можна показувати на повну. Чи існує місце, куди можна заявитися з усім своїм багажем внутрішніх установок, життєвих устремлінь, психологічних нюансів, і при цьому бути собою сміливо і без огляду на думку більшості? Ukrainian Fashion Week — саме культурний вакуум, де людина може продемонструвати свою сутність на 100 відсотків. Звісно, ​​за допомогою одягу. 

Серед гостей першого дня Ukrainian Fashion Week можна було побачити безліч різноманітних типажів, привабливість яких полягала в унікальності. Навіть якщо вони і підпадають під певну класифікацію, то все одно виділяються завдяки індивідуальному набору рис, втілених за допомогою стильних образів. 

Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня Фото 2

Читай також:Зірка "Бріджертонів" Реге Пейдж показав нову дівчину  

Так, у перших рядах показів дебютного дня Ukrainian Fashion Week можна було побачити і жінок у відвертих сукнях-комбінаціях, які не бентежилися ні надмірної сексуальності, ні явно гіпертрофованого ексгібіціонізму; і скромних любительок comfort-fashion - у плащах, капелюшках від Руслана Багинського, та затишних кашемірових комплектах; і покоління Z, представники якого віддають перевагу епатажу (наприклад, втілений у довгих шовкових сорочках із зображеннями драконів). 

Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня Фото 3

Багатокомпонентність українського streetstyle обумовлена ​​західним впливом, а найбільше, звичайно, скандинавським. Однак навіть так українці все одно вміють показати у своїх образах істинно, автентично національні риси характеру. Сумніви, які виражаються або в екстремальній довжині, або пристрасті до монохромних чорних образів. Силу волі, яку здатний продемонструвати денім або поєднання легких фактур із нав'язливо грубими. І, звичайно, ніжність, яка прозирає через образи пастельних відтінків. 

Streetstyle гостей Ukrainian Fashion Week першого дня Фото 4

Ukrainian Fashion Week – не тільки модна Мекка, але й найвільніше, позбавлене стереотипів та нав'язливих ярликів місце, де будь-хто зможе відчути себе комфортно. Тут немає засуджувальних поглядів чи оціночних характеристик, лише справжня вільність духу та її прагнення волі. 

Статті на тему