UA
  RU

  Success Story: осінні образи в офісі від GRASS

  Редагувати переклад
  Український мас-маркет бренд GRASS випустив осінню колекцію Success Story. 

  Success Story: осінні образи в офісі від GRASS-Фото 1

  Нова колекція – це зброя яскравої впевненої дівчини на полі офісних битв та щоденних перемог. Це яскрава історія її успіху. Історія, яку вона напише на чистому аркуші осені.

  Яскрава виразна сукня – головний герой осінньої колекції GRASS. Серед речей колекції багато ультрамодних та трендових: сукня із запахом, сукня-тренч, жакет із поясом, брючний костюм та комбінезон. У колекції також є різноманітні блузи та спідниці, верхній одяг. Не обійшлося і без жіночних коктейльних суконь.

  "Success Story" продовжує барвисту традицію GRASS. Сукні прикрашають два оригінальні авторські принти: виразні широкі смужки та яскраві квіти в осінній палітрі.

  Читайте також: Візьміть на нотатку: ІДЕЇ ОБРАЗІВ ДЛЯ РОБОТИ

  А колекція виконана в наймодніших відтінках сезону за версією Інституту кольору Pantone: доблесний мак (valiant poppy), цейлонський жовтий (ceylon yellow), оливка для мартіні (martini olive) та пелюстка крокуса (crocus petal).

  "Success Story" розповідає про дівчину, яка знає, чого хоче. Після безтурботного літа, насиченого яскравими враженнями та планами, вона сміливо, з непереможним азартом в очах, повертається до офісних буднів та починає нову історію. Її історія буде про досягнення, про мрії, які стали реальністю, і про перемоги, незважаючи ні на що. Це буде історія успіху.

  Зйомки кампейну відбулися в одному з офісів у діловому серці столиці. Все оберталося навколо яскравої та впевненої дівчини, справжньої королеві офісу. Вона знає ціну. Захоплює. Готова перемагати та безстрашно писати Свою історію.

  "Success Story" про героїнів першого плану. Це дівчата, які сміливо йдуть назустріч мрії. Які не кажуть, а діють. Які завжди готові взяти все у свої руки. Справжні войовниці! І вони потребують надійних обладунків. "Зброя" - ось чим є сукні GRASS. Сукні, в яких ти почуваєшся одночасно зручно і карколомно. Так, ми в GRASS створюємо "dress for confidence" і цим все сказано,

  – розповідає креативний директор та співзасновник бренду GRASS Тарас Волков.

  [mc_gallery id=125217]

  Models: Карина Шаргородська, Назар Проценко (K Models)
  Photo: Діма Ромас
  MUA: Уляна Ілик

  Статті на тему