UA
RU

Сучасні тренди спортивного одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga

Редагувати переклад

25 липня 2021 року перший в Україні бренд одягу для йоги TERRITORY OF YOGA презентуватиме свою 10-у лімітовану колекцію YOGA CHIC. У цій лінії поєднані чутливість і динаміка, а також вперше продемонстровані комбінезони з функціональною мережевною аплікацією.

Спортивний одяг у посткарантинному світі вже перестав бути уніформою для відвідування тренувань, а сміливо увійшов у повсякденну моду і відображає сучасні тренди. Білизняний стиль, фокус на локальне виробництво, органічні матеріали та нові рішення в дизайні втілені у новій колекції українського бренду Territory of Yoga.

Сучасні тренди спортивної одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga-Фото 1

Сучасні тренди спортивної одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga-Фото 2

10-а колекція бренду під назвою YOGA CHIC представляє лінійку комбінезонів з еластичного бавовни для йога практик і фітнесу. Шкірна деталь комбінезонів грає не тільки візуальну, але і функціональну роль, що забезпечує легкість рухів під час тренувань. Головна особливість колекції полягає у переході від моделей з мінімальною кількістю швів до технології, де кожен шов підкреслює лінії тіла. Мереживні аплікації створюють м'який корсет, який повторює силует і формує тіло для максимального комфорту та естетики. Для створення кожної моделі малюнок мережива викладається та пришивається вручну.

В основу лінії лягла концепція «іншої шкіри» — природні форми комбінезонів, які не відволікають під час практики і дарують розкішне самопочуття до та після неї. Лаконічний дизайн, витончене мереживо і вставки з сітки удачно балансують на межі сексуальності та комфорту.

Читай також: Про що жінка мовчить: ROXOLANA, співачка

«YOGA CHIC натхненна будуарним стилем і мереживною білизною, яка дарує самовідчуття легкості та вишуканості. Мереживні деталі вигідно підкреслюють вигини жіночого тіла, а продуманий крій забезпечує ідеальну посадку. Мій особистий 20-річний досвід заняття йогою допоміг упевнитися, який одяг сприяє повному розслабленню і знайшов втілення у моделях TERRITORY OF YOGA», — зазначає основниця бренду Territory of Yoga Світлана Масленникова.

Сучасні тренди спортивної одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga-Фото 3

Сучасні тренди спортивної одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga-Фото 4

Сучасні тренди спортивної одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga-Фото 5

Комбінезони YOGA CHIC гармонійно поєднуються з іншими промовами бренду — в комплекті з легкими кардиганами з минулої колекції Sacred capsule, форма для тренування перетворюється на жіночий образ для прогулянки за стінами йога студії або спортзалу.

Про бренд: TERRITORY OF YOGA — це перший український бренд одягу для йоги та фітнесу, створений тренером з йоги та основою одноїменної київської йога-студії Світланою Маслєнніковою у 2013 році. Візитною карткою бренду є жіночі комбінезони із зафіксованими п'ятами з бавовняного трикотажу. Моделі бренду обирають для себе зірки та інфлюєнсери: Катя Осадча, Маша Єфросиніна, Тіна Кароль, Джамала, Алла Костромічова, Даша Астаф'єва, Ксенія Собчак, Регіна Тодоренко, співачка глюкоза

https://www.instagram.com/territoryofyoga/

https://shop.territoryofyoga.com/

Статті на тему