UA
RU

Jacquemus і Nike показали нову сумочку

Редагувати переклад

Jacquemus і Nike показали нову сумочку із спільної колекції. The Swoosh Bag з’явиться у продажі наступного понеділка і має стати новим бестселером. 

сумка Jacquemus і Nike The Swoosh Bag

Модний бренд Jacquemus і спортивна компанія Nike продовжують співпрацю. Після успішного запуску кросівок партнери представили нову сумочку. The Swoosh Bag повторює форму логотипу Nike і прикрашена фірмовим підписом Jacquemus. Сумочка закривається за допомогою блискавки і має довгий ремінець, що регулюється. Тож її буде зручно носити через плече.

Фото новинки опублікували в Instagram. На світлині сумочку тримає героїня рекламної кампанії. У Jacquemus запропонували угадати, хто стане обличчям нової колекції Jacquemus + Nike. Підписники визначили зірку за татуюванням і манікюром. Колекцію представить американська легкоатлетка, одна з найшвидших жінок планети і яскрава модниця Ша’Каррі Річардсон.

The Swoosh Bag представлена у трьох кольорах — темно-коричневому, темно-рожевому і слонової кістки. Нова сумочка з’явиться у продажі наступного понеділка, 26 лютого. Зазначена ціна — 420 євро. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Jacquemus

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: ФУТУРИСТИЧНІ КРОСІВКИ PUMA X COPERNI

Статті на тему