UA
  RU

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменка NEW DROP

  Редагувати переклад

  SUPPORT by POUSTOVIT — це чесна історія про рідне місто, нове покоління, про тих, хто створює новий світ і відкриває всім іншу Україну.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Проект був створений літом 2017 року, як платформа для підтримки молодих дизайнерів України, куратором якого є Лілія Пустовіт:

  «Починаючи цей проект, я хотіла, щоб він був гнучким, сучасним та повним синергії, де кожен член команди приймає рішення. Все так і вийшло».

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Поєднуючи в собі unisex, street-wear та базу для сучасного гардеробу, SUPPORT by POUSTOVIT – це не тільки одяг. Світ змінюється, і цей проект – наша реакція та відповідь на те, що відбувається.

  На цей раз для створення нової лімітованої upcycle-колекції бренд запросив Ясю Хоменка — молоду українську дизайнерку, яка експериментує з тканинами, формами та кольорами.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  У дропі SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко була закладена ідея іншого подиху, перевтілення та відновлення. Колаборація дозволила наситити класичну лінійку худі новим поглядом та емоціями.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Використовуючи вже відшиті речі, вдалося переосмислити форму худих SUPPORT, забрав з рукавів славнозвісні ПРАВИЙ/ЛІВИЙ БЕРЕГ, та втілити свою ідею з «ерорним» поєднанням деталей крою, яке не знайшло своє місце в жодному з її брендів.
  Завдяки поєднанню кольорів та асиметричному зміщенню, ви отримуєте колекційний деконструйований елемент гардеробу.

  SUPPORT by POUSTOVIT x Яся Хоменко

  Новий дроп буде доступний на сайті SUPPORT by POUSTOVIT 23 грудня 2020 року в лімітованій кількості.

  Статті на тему