Edit page title Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Світло, святковий настрій і прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ БУДУЩОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста». - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Редагувати переклад

18 листопада в Одеській філармонії відбувся концерт симфонічної музики, у якому солістами оркестру стали студенти-музиканти. Подія відбулася в межах нового проекту «ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» від БО «Відкрита музика міста». Мета проекту — створити платформу для реалізації молодих українських талантів української академічної музики.

Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ БУДУЩОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».-Фото 1

Незважаючи на складні обставини, зумовлені воєнним станом, репетиційний період відбувався в екстремальних умовах. «В Одесі після ракетних обстрілів росією майже в усьому місті настав блекаут -світла не було два дні. Одну загальну репетицію ми скасували, студенти ж готувалися з диригентом у темряві. Ми готувалися, що концерт відбудеться без електропостачання, тому робили все для адаптації до воєнних умов. На щастя, буквально в останній момент перед стартом події ліхтарі Одеської філармонії засвітилися», -прокоментувала ініціаторка проекту Олена Савчук.  

Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ БУДУЩОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».-Фото 2

Бути солістом симфонічного оркестру -це велика честь для музиканта. Зокрема, це свідчить про майстерність володіння музичним інструментом. Тому підтримати солістів у їхньому дебюті на великій сцені зібралася чимала спільнота Одеської музичної академії. Незважаючи на хвилювання, студенти-солісти продемонстрували блискуче виконання партій.

Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ БУДУЩОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».-Фото 3

Під час концерту відбулася прем'єра рок-симфонії для бандури «Ноєві дні» авторства Віталія Самолюка. Композитор приїхав із Хмельницького на концерт, щоб послухати виконання свого твору. 

Світло, святковий настрій та прем'єри: як минув дебютний оркестровий концерт проекту «ЗАРАДИ БУДУЩОГО» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».-Фото 4

Як виконавці, так і глядачі під час події перебували у позитивному та святковому настрої. Усі дуже схвально відгукувалися про задум проекту. 

«Сьогоднішній концерт -це лише початок. Незважаючи на обставини, ми будемо продовжувати проект. Ми вже плануємо концерти у Вінниці, Хмельницькому та Ужгороді. Деталі -зовсім скоро».    

Проект проходить за партнерства онлайн-видання JetSetter.ua.