UA
RU

Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс 

Редагувати переклад
Останнім часом творчість поп-діви стала натхненням не для одного покоління зірок. 
Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс -Фото 1

https://www.instagram.com/p/CUoJf1Os_Tq/

Справедливо буде сказати, що практично вся Америка святкує визволення Брітні Спірс із кайданів свого батька. Навіть зірки останнім часом стали значно активніше використовувати у своїх власних перетвореннях естетику наївної, але неймовірно сексуальної школярки, яка стала знаковою для творчості Брітні.  

Так, ведуча шоу "Танці із зірками" супермодель Тайра Бенкс, з'явилася в понеділок в ефірі, продемонструвавши свою власну інтерпретацію спекотної естетики. 

47-річна супермодель віддала шану співачці за допомогою двох карколомних луків, які відображали різні за своєю глибиною та відвертістю етапи у житті Спірс. Так, Тайра Бенкс повторила і образ стильної німфетки, який став фатальним для фантазії більшості чоловіків, і лук більш зрілої Брітні, але від того куди спокусливішою. 

Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс -Фото 2

Читай також: Каміла Кабельо, Хелен Міррен, Ембер Херд та інші пройшлися подіумом у рамках модного шоу L'Oreal 

В інстаграмі Тайра опублікувала знімок, на якому видно, як ретельно супермодель повторила вбрання Брітні Спірс із відео її першого синглу "...Baby One More Time" 1998 року. Так, жінка постала перед фанами у короткій спідниці, сірому кардигані, білій сорочці, зав'язаній на талії, а також у гольфах, туфлях Мері-Джейн і, звичайно, з кісками та чубчиком. Тайра ідеально повторила загальну картину ностальгії за 90-ми. Деталі мають значення і модель точно знає про це. 

Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс -Фото 3

Другий образ зіркової телеведучої став оммажем іншому хіту Спірс — пізнішого періоду. Так, Тайра надихнулася образом Брітні із церемонії нагородження MTV Video Music Awards 2001, під час якої вона виступила із треком “Toxic”. Тоді Брітні з'явилася на сцені в зеленому топі, блискучих джинсах, а як аксесуар вибрала живого пітона. 

Цього разу Бенкс виявила трохи більше креативу, і замість повторення лука співачки лише надихнулася їм. 

Тайра Бенкс повторила два культові образи Брітні Спірс -Фото 4

Так, супермодель одягла зелене плаття з топом-корсетом, окрасою якого стала аплікація у вигляді змії. 

Чи вдалося Тайрі Бенкс гідно повторити легендарні образи Брітні Спірс вирішувати лише вам, але нам здається, що жінка досягла успіху в задачах модної експропріації.  
 

Статті на тему