UA
RU

Компанія Tapestry купує Versace, Michael Kors і Jimmy Choo

Редагувати переклад

Американська компанія Tapestry купує компанію Capri Holdings, яка володіє брендами Michael Kors, Versace і Jimmy Choo. Вартість угоди — 8,5 мільярда доларів.

Tapestry купує Versace, Michael Kors та Jimmy Choo

Сьогодні американська компанія Tapestry Inc. оголосила про придбання Capri Holdings. Tapestry володіє брендами Coach, Kate Spade і Stuart Weitzman. Capri Holdings належать бренди Michael Kors, Versace і Jimmy Choo. Вартість угоди — 8,5 мільярда доларів. Як зазначають у Tapestry, ця угода допоможе компанії успішно конкурувати з європейськими колегами: 

«Поєднання Coach, Kate Spade і Stuart Weitzman разом з Versace, Jimmy Choo і Michael Kors створює новий потужний глобальний Модний дім класу люкс. Це відкриває унікальну можливість збільшити цінність для наших споживачів, співробітників, спільнот і акціонерів у всьому світі».

Завершення угоди заплановане на кінець 2024 року. В результаті у Tapestry буде шість люксових брендів, які доповнюватимуть один одного. Та завдяки яким можна буде охопити ще більшу долю ринку. 

Свій головний бренд Coach Tapestry купила у 2017 році. А Michael Kors перейшов до Capri Holdings у 2018-му — після того, як американський дизайнер Майкл Корс придбав Versace. Після нового придбання американська компанія Tapestry стає конкурентом європейцям LVMH і Kering. До речі, у липні французька група Kering придбала 30% італійського Модного дому Valentino. А у червні — 100% парфюмерної марки Creed

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Versace

Читайте також: ТОМ ФОРД ПІШОВ ІЗ TOM FORD: ОСТАННЯ КОЛЕКЦІЯ І НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР

 

 

Статті на тему