Edit page title Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків

Редагувати переклад

Український бренд модного одягу МАРЧІпредставивши нову зимову колекцію пуховиків у стилі спортивного шику. Нові моделі – для тих, хто цінує зручність та комфорт, але при цьому хоче виглядати яскраво та стильно. Цей одяг підійде не тільки для прогулянок містом, але й для подорожей на горі. У пуховиках MARCHI навіть на засніжених вершинах ви будете відчуватись чарівно.

«Лукбук нової колекції – у незлаштованому для MARCHI стилі: глянцевий і навіть трохи ляльковий, – каже засновниця бренду, дизайнерка Валерія Марчі. – Тому що зима – це особлива година, коли багато свят та канікул, усі навколо сяє, люди прикрашають будинки до Нового року, чепуряться самі. Всім хочеться тепла, затишку, чудес та трохи глянцю. Цей настрій передає нова колекція пуховиків від MARCHI. Вони теплі, пухнасті, яскраві та блискучі».

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 1

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 2

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 3

Колекція створена відповідно до сучасних трендів – об'ємні моделі, металізовані тканини, що підкреслюють талію пояси. Колірна гама виробів – зрозуміла та проста, яка асоціюється із зимовими святами: світло-сірий та синій – як сніг, зелений – як ялинки, червоний, золотий та сріблястий – як прикраси новорічного дерева. Пуховики з металізованих тканин мають покриття «антидощ». Всі моделі нової колекції йдуть із капюшоном, що точно оцінюватимуть дівчата, які не люблять носити шапки. Крім того, нова колекція представлена ​​у широкій розмірній сітці, включаючи Plus Size – пуховики розмірів XL та XXL.

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 4

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 5

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 6

Читай також:Зірковий прогноз: Подарунки для кожного знака на Новий рік Зодіаку

Як завжди, бренд MARCHI приділяє особливу увагу якості виробів. Наповнювач пуховиків – сертифікований гусячий пух. Уся фурнітура спеціально для бренду виготовлена ​​компанією YKK. Якість виробів MARCHI традиційно розрахована на тривалий термін експлуатації. Що відповідає позиції бренду щодо екології – MARCHI виступає за раціональне споживання ресурсів та бореться із загрязненням довкілля.

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 7

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 8

Тепла та яскрава зима: Бренд MARCHI представивши нову колекцію пуховиків-Фото 9

Нова колекція вже представлена ​​на офіційному сайті: Store.marchi.com.ua

Фото: Danil Kaistro

Стиль: Marina Sandugey-Shyshkina

Макіяж та зачіска: Yevgeniya Kozlova

Сет-дизайн: Mihail Grib

Модель: Sophie Zhuraviel @ EGOmodels та Sophia Voznyak

Статті на тему