UA
  RU

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою "для дощових днів"

  Редагувати переклад
  Затишні форми та розслаблені силуети – те, що подарує відчуття комфорту за будь-якої метеоситуації. 
  
  
  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 1

  Для того, щоб зрозуміти, як почуваються практично цілорічно жителі Великобританії, достатньо лише визирнути за вікно. Сірі, що загрожують ознакою краху надій, хмари над головами, свинцевого відтінку небо, яке може стати випробуванням для тих, хто залишив парасольку будинку, і постійне, невідступне відчуття дискомфорту. Почуватися затишно в подібній атмосфері може тільки людина з особливо витонченими смаками та уподобаннями. Якщо ви не відносите себе до їх числа, пропонуємо звернути увагу на модний спосіб подарувати своєму тілу дещицю тепла і комфорту в найвлучніший день. 

  В'язана сукня - один із найактуальніших трендів осінньо-зимового сезону 2020/21, і справжній порятунок у меланхолійну погоду. Є особливий шик у тому, щоб поєднувати в одному образі домашній комфорт та стильні акценти – так можна легко створити власну fashion-естетику, яка базується на збереженні тепла наших тіл. Вивчаємо різноманітність трикотажних суконь у сезонних колекціях 2020/21 іменитих брендів та талановитих новачків. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 2

  Максі-світер, що успадковує риси найпопулярнішої сукні 1960-х років, восени 2020/21 у виконанні попередній перегляд виглядає скромно та особливо затишно. Цьому сприяє і скромна міді-довжина, і комфортабельний принт fishbone. Втім, і подібна домашня модель не позбавлена ​​стильного ексклюзиву, вираженого за допомогою актуальної асиметрії та поєднання із високими чоботами. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 3

  Читай також: Прощай, епоха: 5 причин, за що ми любили японського короля кутюра Кензо Такада

  Тема фатальної жінки, спокусниці, володарки сердець усіх доступних чоловіків логічно продовжується і в осінньо-зимовій колекції 2020/21 бренду Dolce&Gabbana. Італійки славляться своїм умінням приковувати погляди оточуючих навіть тоді, коли не знаходяться на піку своєї форми. Беремо приклад з майстрів сексуальності, і утеплюємося під егідою спокуси. Спущений з одного плеча об'ємний кардиган-сукні можна сміливо доповнити фактурним максі-шарфом, щоб почуватися захищеною по всіх напрямках.  

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 4

  Бренд Агнона позиціонує себе як носіїв культурного коду вічної елегантності та жіночності. В'язана сукня асоціюється з розслабленим шиком, повним комфортом, але точно не з романтичністю та фемінністю. Втім, креативному директору модного будинку і цього разу вдалося відстояти свою позицію. Максі-сукня з “косами” відтінку капучіно виглядають як епітома елегантності. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 5

  Якщо попередні актуальні варіанти трикотажних суконь мали сподобатися дівчатам спокійним, врівноваженим і чітко розставляючим межі дозволеного, наступна модель підійде сучасним бунтаркам. Той, хто не виходить на феміністичні протести, але несе в маси сучасну сексуальність. Нехай і одягнений у міні-світер з ботанічними візерунками та високі ботфорти у стилі Salvatore Феррагамо. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 6

  Читай також: США vs. Франція: 7 ключових модних прийомів головної героїні "Емілі в Парижі"

  У властивій для себе стилістиці ретро-кокетливості осінньо-зимова колекція 2020/21 Gucci наповнена культурними кодами 1960-х. Елегантність перших леді і якась незграбність типових школярок американських коледжів оспіваних в образах однаково милих і сміливих. В'язана сукня-світр від Gucci відрізняється і знаковою акцентуацією деталей, і актуальною міні-довжиною. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 7

  Найсміливіший, зухвалий і провокаційний образ, від якого могла б збожеволіти навіть муза Енді Уорхола Еді Седжвік, можна знайти в сезонній лінійці Чапля Preston. Навмисне ніби не оброблений край, спортивні нашивки та контрастні вставки — носити тільки з нахабною усмішкою та повною впевненістю у своїй правоті. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 8

  Ми не можемо обминути одну з найцитованіших естетик поточного сезону, а тому надихаємося образами та енергійних 1980-х. Трикотажна сукня Ізабел Марант - Повні збори-путівник з культури тих безтурботних днів. Розріз на нозі, величезні, акцентовані плечі, "буфи" і якась недбалість - мовляв, я навіть не дуже намагалася, щоб виглядати так шикарно. 

  Тепло наших тіл: Наймодніша сукня осені 2020 з позначкою для дощових днів-Фото 9

  Комбінація декількох фактур восени 2020 буде доречно за будь-якого заданого сценарію. JW Андерсон продемонстрував чергову інтерпретацію в'язаного плаття, доповнивши вже звичним пояс у вигляді рукавів, контрастною накидкою. Пелерина або кейп - Вирішуйте, як вам підказує інтуїція.  

  Трикотажне плаття, об'ємний кардиган, одягнений на зразок жіночного затишку, а також класичні подовжені светри - ключові орієнтири для успішного шопінгу жовтня 2020. Як натхнення пропонуємо досліджувати тонкощі "в'язаної" моди за допомогою кінематографу та культових образів. Вашою рольовою моделлю на сезон осінь-зима 2020/21 може стати або зухвале і бунтуюче "золоте дівчисько" Еді Седжвік, або не менш провокаційна та експресивна Серена ван дер Вудсен. Обидві дівчата чудово розуміли, як слід задавати тренди. Ми ж пливемо за течією, і користуємося творами минулих епох, щоразу приміряючи на себе образ то нахабної і навіженої дивачки, то шикарної леді, що віддає перевагу комфорту і простоті. 

  Статті на тему