Edit page title Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту 
Edit meta description Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту 

Редагувати переклад
"Легковірний" аксесуар, який зробить з вас вуличний стиль-Диву. 
Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 1

Навіть не варто намагатися лукавити, стверджуючи, що пандемійнийСпосіб життя анітрохи не відбився на нашому бажанні виглядати красивіше, яскравіше, ошатніше, ніж завжди. До локдауна, побачити дівчину з коктейльною сумочкою в руках, було схоже на знамення краху останніх натяків на існуючий стиль жінок нашої країни. Ми чітко розуміли, що тоути, шоппери та сетчели годяться для денного проведення часу, а мінод'єри, клатчі та  мікросумочки- Виключно для вечірнього. Ось тільки подібна концепція більше не діє, адже виглядати чепурно хочеться завжди — за будь-якої зручної нагоди.  

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 2

Читай також: Дебют у новому напрямку: Артем Пивоваров випустив першу анімаційну відеороботу

Ми не закликаємо вас ходити в магазин у вечірній сукні, озброївшись захисною маскою від вірусів та мікробів, але додати трохи шику, блиску та краси у гардероб настійно рекомендуємо. Повірте, ви самі не помітите, як зміниться ваш настрій, коли ви наважитеся вибрати замість практичного тоутам'яку, ніжну сумочку - багет, "вузлик" або барило.  

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 3

Важливо пам'ятати про одну гостро важливу умову - ваш аксесуар повинен бути настільки "повітряним" і невагомим, наскільки дозволяє ваша powerful-womanщо живе всередині кожної з нас. Згадайте, про те, які казки любили читати в дитинстві — упевнені, творіння Андерсона чи Перро допоможуть відродити у собі відчуття наївності, мимовільної легковажності та віри у диво. Тим більше, що, якщо в руках ви стискатимете найніжніше диво з атласу або міцніше і універсальне творіння з бавовни, утриматися від впевненості в концепції happily  ever  післябуде дуже складно.  

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 4

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 5

ANSWEAR LAB, 1099 грн

Читай також: Вічні цінності: 10 трендів весільної моди 2021 року 

 

Якщо уважно проаналізувати переваги вуличний стиль-Блогерів, можна помітити, що безліч із уславлених профі мають у гардеробі пару-трійку текстильних аксесуарів. Звичайно, доцільним залишається вибір нейлонового чорного, як беззіркова ніч, "багета" - сучасного переродження ДНК-коду бренду. МіуччіПради. Багато демократичних марок, підглянувши показники продажів лаконічного тренду, миттєво зважилися повторити успіх. Ми не закликаємо вам купувати фейки, але надихнутися формою улюбленої сумки Керрі Бредшоу можна без втрат для самоповаги.  

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 6

Zara, 899 грн

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 7

Zara, 799 грн

Не менш цікаво виглядають практичніші відтінки та щільні матеріали. Так, наприклад, нам сподобалися модернізовані шоппери, виконані з деніму або прикрашені актуальним принтом. tye-die. Подібні аксесуари зовсім не виглядають святково, але, здається, саме такого "компаньйона" могла б вибрати Рапунцельпісля свого чудового мейковера.  

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 8

NOBO, 719 грн

Якщо ж ви вирішите надихнутися драматичною естетикою у стилі Малефісенти, рекомендуємо наголошувати на шикарні тканини та вечірні форми. Наприклад, оксамитовий "мішечок", форма якого була особливо популярна в Європі XIX століття, схожа на вечірній аксесуар за низкою параметрів. Але, забувши про стереотипи, ви легко зможете отримати ідеальний варіант для нечисленних виходів у світ - сучасного формату, звичайно. 

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 9

ANSWEAR LAB, 579 грн

Тонкі натяки: Найпопулярніша сумка сезону осінь-зима 2020/21, та різноманітність текстильного концепту - Фото 10

ANSWEAR LAB, 1099 грн

Але пам'ятайте, яким би не був вибір текстильного аксесуара, необхідно враховувати баланс. Не варто вдаватися до надто пафосних образних виразів, комбінуючи в рамках однієї цибулі і вечірню сумочку, і атласну сукню-комбінацію, і велюровий блейзер з вишивкою або гобеленовим принтом. Бажання виглядати красиво - не гріх, але переходити за межу умовно розумного може бути розцінена як спроба диверсії. Ваш гардероб та статус стильної пані не повинен постраждати.  

 

Статті на тему