UA
RU

Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"

Редагувати переклад
Улюблена форма першої леді США переживає друге народження. 
Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"-Фото 1

Італійський модний будинок Gucci у своїй осінньо-зимовій колекції 2020 року представив один із знакових символів своєї спадщини, доповнений сучасними деталями. Звичайно, йдеться про легендарну сумку Jackie, яку любила використовувати ікона стилю ХХ століття Джекі Кеннеді. 

Згаданий аксесуар вперше був випущений в 1961 році, і був типовою формою "хобо" - характеризується серповидним силуетом, елегантністю і золотою фурнітурою. Сумка стала символом 1960-1970-х років і постійною супутницею дівчат, для яких перельоти були звичною справою. Завдяки тому, що перша леді США настільки часто з'являлася на знімках у компанії зі своєю "шкіряною подругою", аксесуар отримав назву - Джекі. 

Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"-Фото 2

Читай також: Високе суспільство: 8 порад, як повторити улюблений стиль кінематографістів

Як один із ключових символів елегантної концепції італійського модного будинку Gucci, згадана сумка протягом багатьох років переживала кілька реінкарнацій. Нове видання Джекі 1961 року було втілено в життя завдяки захопленості архівними знімками креативного директора Алессандро Мікеле. Дизайнер вкотре захопився продуманістю оригіналу і вирішив, використавши ностальгічні коди, створити сучасну версію “символу модного будинку”. 

Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"-Фото 3

Більше того, Мікеле настільки надихнувся позагендерними трендами, що вперше презентував оновлену Джекі 1961 року на показі осінньо-зимової чоловічої колекції 2020 року. Сумка по-різному виглядає в гендерних варіаціях, відрізняючись і за стилем, і за фактурою, і за пропорціями. Таким чином, на ґрунті натхнення знаковими ДНК-кодами Алессандро Мікеле створив сумку-сувенір із минулого з новим характером. 

Традиційне прочитання: Gucci відтворює знакову сумку "Jackie 1961"-Фото 4

Досліджуючи архівні варіації Джекі 1961, Мікеле вирішив створити новий аксесуар у трьох стандартних розмірах - середньому, великому та міні-форматі. Чисті лінії переносять фокус зору на витончену фурнітуру та унікальну шкіряну фактуру аксесуара. Всі формати сумок доступні в класичних чорно-червоних відтінках, а також моделях, що відрізняються типовим логотипним принтом GG і знаковими для модного будинку смугами. Середній і міні-варіанти можна знайти в різноманітних пастельних забарвленнях, включаючи фіолетовий, світло-блакитний, ніжно-рожевий і вершковий. Довша, знімна ручка акцентує на тому, що нова особистість Джекі 1961 р. відрізняється особливою рухливістю, гнучкістю і універсальністю. 

Статті на тему