UA
RU

Трендові жіночі куртки: Які моделі вибирати у 2021/2022

Редагувати переклад

У жіночій моді в останні роки виділяють основне напрямок — особистий комфорт. Тому у зимових образах останніх сезонів все частіше можна побачити куртки вільного крою. Вони не ускладнюють рух, виглядають стильно і пропонують багато кольорових рішень.

Трендові жіночі куртки: Які моделі вибирати у 2021/2022-Фото 1

Стебана модель: тренд двох сезонів

Минулого року перед холодами стьобана текстура в принципі стала використовуватись для одягу — від спідниць до курток. Базовими залишатись варіанти з горизонтальними полосами — можна знайти пуховик жіночий такого крою на сервісі OLX. Однак у моду увійшли і нетипові форми. Стебана геометрія торкнулася рандомних візерунків, ромбів, вертикальних смужок.

Ця модель стилізується у вуличному стилі і стала завойовувати серця багатьох любителів повсякденності. Оскільки сама текстура вже виділяється, можна купити модель у базових спокійних відтінках.

Трендові жіночі куртки: Які моделі вибирати у 2021/2022-Фото 2

Косуха або авіаторі

В залежності від погоди у вашому регіоні варто вибирати легкі або утеплені моделі шкіряних курток. Вони виглядають трохи брутально та небезпечно, проте поєднуються з багатьма образами. Косуха однаково удало виглядає з:

  • платтями - від спортивних до витончених стилів;
  • джинсами — від вузьких скінні до широких момів;
  • штанами - ця частина стає основою повсякденності.

В останньому сезоні дизайнери додали авіаторам трохи деталей, укоротили їх і урізноманітнили кольорову палітру.

Трендові жіночі куртки: Які моделі вибирати у 2021/2022-Фото 3

PARIS, FRANCE — OCTOBER 02: Gitta Banko wearing a grey sweater by Thom Krom, khaki pants by Citizen of Humanity, olive green fake fu jacket by True Religion, silver colored mid-heel ankle boots from Topshop, khaki colored and a Gucci belt seen during Paris Fashion Week Spring/Summer 2018 on October 2, 2017 in Paris, Франція. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

Штучний мех і тваринний принт

У тренді з минулого року залишаються масивні та пухнасті шуби зі штучного меху. Вони за принципом класичного пальта можуть поєднуватися з будь-яким одягом. У моді також тваринні принти. Але сьогодні найбільшою популярністю користуються малюнки під зебру, корову.

Читай також: Міцні зв'язки: 10 пар найкращих друзів серед знаменитостей

Якщо ви любите привертати увагу, то саме така шуба виконуватиме цю функцію. У її палітрі переважають яскраві відтінки, навіть кислотні варіанти. Тож цю зиму плануйте зробити насиченою.

Трендові жіночі куртки: Які моделі вибирати у 2021/2022-Фото 4

Куртка або сорочка: новий крій

Частково із попереднім варіантом перетинаються куртки-сорочки. Вони йдуть в основному в стилі оверсайз, залишаючи трохи простору між тілом дівчини та самою тканиною. Її особливості:

  • універсальність поєднань — від ділового стилю до легінсів;
  • гостромодний тренд у декількох кольорових варіантах;
  • можна використовувати для вечірніх образів з витонченими сукнями та шпилькою.

В цілому популярні різні відтінки. Можуть бути моделі таких жіночих курток у помірну клітинку, однотонні базові та яскраві кольори. Тут теж все залежить від ваших побажань та переваг у світі моди.

Статті на тему