UA
  RU

  Тренди осені 2020: Реінкарнація культового образу принцеси Діани

  Жокейська естетика – натхнення для сучасних адептів бунтарського аристократизму. 
  
  Тренди осені 2020: Реінкарнація культового образу принцеси Діани-Фото 1

  Британська естетика у колекціях осінньо-зимового сезону 2020/21 посідає почесне перше місце. Її не здатна посунути ні буржуазна атмосфера 1970-х років, ні епоха розквіту. Англійський аристократизм багатоликий, а тому й тематичні образи у різних дизайнерів були проаналізовані з погляду концептуальності шляхетності та честі. 


  "Знатні" образи - не тільки монарші відтінки, багатолика клітина та капелюшки божевільних форматів. Благородство проявляється і в домашніх образах "комфортної моди", і у спортивно-тематичних луках. От тільки фізичне навантаження у разі аристократів виглядає не менш елегантно, ніж звичні чаювання. 

  Тренди осені 2020: Реінкарнація культового образу принцеси Діани-Фото 2


  Принцеса Діана навіть через 20 років після своєї загибелі нестарими образами продовжує надихати дизайнерів та простих модників. Восени 2020 року аналізуємо її вбрання для домашніх кінних прогулянок - найстильніший оммаж жокейської стилістики. На прикладі образів для дербі сезонних колекцій іменитих модних будинків знаємося, як використовувати вироби "верхової" естетики. 

  Осінньо-зимова колекція 2020 Michael Kors

  Читай також: Один у полі воїн: 10 прикладів, що надихають, як носити моносережу восени 2020


  Лосини 

  Не кожні вузькі штани чи легінси зможуть повторити естетику великосвітських розваг. Придивіться до тих, що продемонстрував у своїй осінньо-зимовій колекції 2020/21 бренд Майкл Kors. Відмінною рисою моднихскинни” Вважається не лише їх комбінація з високими чоботами, а й наявність пояса як акцентної деталі жокейської естетики. 

  Осінньо-зимова колекція 2020 Chanel

  Казанок 

  Головний убір — один із улюблених гардеробних акцентів британців, у тому числі аристократів. Неможливо уявити дербі в Аскоті без чепурних наїзників, всі як один красуються в ідеально випрасуваних вбраннях, і однакових котелках. Жокеї доводять, що спорт може бути естетично привабливим видом фізичної активності — перфекціоністкам особливо сподобається ідеальна граціозність, яка входить у комплект із тематичним луком. Принцеса Діана ніколи не відмовляла собі в задоволенні приміряти стильний казанок, який восени 2020 року можна знайти і в колекції Chanel, і Longchamp.   Осінньо-зимова колекція 2020 Longchamp

  Шийна хустка 

  На культовому знімку принцеси Діани шийна хустка як елемент стилю дербі відсутня, адже вона є частиною уніформи для офіційних стрибків. В атмосфері розслабленої прогулянки верхи, наскільки вона в принципі може бути такою, якщо ряд їде сама Корольова, такі деталі відходять на другий план. Однак, якщо ви бажаєте повторити образ сексуальної та незалежної Ларитти з фільму "Легка поведінка", то шийна хустка в стилі Longchamp і шпилька вам точно знадобляться.  


  Осінньо-зимова колекція 2020 Chloe

  Светр з візерунками 

  Саме такий забавний та комфортний джемпер вибирала принцеса Діана для неофіційних виходів та часу, присвяченого сім'ї. В осінньо-зимових колекціях продемонструвати джемпер з орнаментами вирішило багато брендів, але авторство того, що однозначно схвалила б сама Леді Ді належить бренду Сhloe 

  Осінньо-зимова колекція 2020 року Balenciaga


  Читай також: Риси фемінізму: 9 осінніх трендів 2020, які додадуть у ваш образ концептуальності

  Високі чоботи 

  Подібне взуття ризикує стати найзатребуванішою взимку 2020, адже саме воно відповідає і за ретро-настрої, що займають ключове становище в середовищі моди, і за благородний шик, настільки популярний серед мода-інсайдерів. Найбільш класичні моделі шукайте у колекції Майкл Kors, а якщо бажаєте дещо вдосконалити традиційне взуття, підгляньте стильний симбіоз елегантності та функціональності у бренду Balenciaga. 

  Осінньо-зимова колекція 2020 Etro

  Сюртук 

  Або ж приталені куртки і жакети, якщо ви, як і принцеса Діана, ніколи не відрізнялися особливою любов'ю до пафосу і аристократичної досконалості. Класичні чорні сюртуки підкреслять вашу досконалу талію, але також зобов'яжуть використовувати інші атрибути королівських наїзників. Якщо поки ви не готові ходити містом в циліндрі, краще брати приклад з уміння транслювати жокейський стиль за допомогою зрозумілих виробів, властивих принцесі Діані. 

  Осінньо-зимова колекція 2020 року Balmain

  Кейп 

  Ще один приклад дербі-стилістики, який корінням сягає в ті часи, коли аристократки ще їздили в спеціальному жіночому сідлі. Подібні умовності в сучасному світі вважаються блаженством і не більше, але від стильних гардеробних вишукувань ми не зможемо відмовитися навіть активними феміністками. В осінньо-зимових колекціях 2020/21 кейпів достатньо, але ми рекомендуємо шукати традиційні версії, як у Balmain. 

  У разі гардеробу, натхненого жокейською естетикою, є два шляхи його грамотного складання. Так, можна згадати образи з ретро-картин таких як Абатство Даунтон і Легка поведінка, примірявши приталені жакети, шовкові хустки і тематичні капелюхи. Або ви можете надихнутися більш простим і зрозумілим стилем, який так полюбився принцесі Діані. Її вміння підлаштовувати вузькоспрямовану моду під буденний стиль заслуговує на вищі похвали, які восени 2020 року неможливо ігнорувати. 

  Статті на тему