UA
RU

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи

Редагувати переклад
У розпал весняного сезону ЦУМ Київ презентує нову капсулу із українським брендом FROLOV. Колекція складається зі святкових образів, основою яких є бестселлер бренду – корсетне плаття FROLOV.  
ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи-Фото 1

Ідея трансформації образів, яка закладена у ДНК бренду, є однією з ключових у колаборації. Саме тому до капсули увійшли невагомі та прозрачні спідниці з розрізом та сукні з рукавами, що відстібаються.  

«Колаборація FROLOV x ЦУМ дарує дух свободи, яскраві емоції та святкову атмосферу. Хочу відзначити, що ми в захопленні від креативного процесу створення цієї капсули та дуже вдячні команди Івана Фролова, яка віддана своїй справі, високопрофесійна та небайдужа до найдрібніших деталей. Це наша перша спільна робота, маємо надію, що вона матиме продовження», – коментує баїнг-директор ЦУМу Ольга Чайка.    

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи-Фото 2

Всі моделі представлені у п'яти кольорах: розовому, ментоловому та жовтому та знакових для бренду – бежевому та чорному. Колекція створена для таких яскравих подій, як вечірка чи випускний бал. Різні моделі суконь одного кольору можуть стати ідеальними образами для подружок нареченої на весіллі.  

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи-Фото 3

Невід'ємний аксесуар цибулі FROLOV x ЦУМ – нова Secret Letter Bag. Міні-сумочка виготовлена ​​з того ж матеріалу, що і сукня, інспірована стилістикою нульових та має форму конверта, а її ручка вкрита кристалами.

Читай також: Принц Гаррі звинуватив батька у неправильному вихованні 

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи-Фото 4

«ЦУМ для мене з дитинства був про справжнє свято: збори до школи, підготовку до випускного, відпустки та всі важливі події. Саме тому завдяки нашій колаборації ми хочемо наблизити довгоочікувані літні свята та вечірки. А образи молоді з культових стрічок "Погані дівчата", "Міс Конгеніальність", "Метрополітен" стали моїм натхненням. Суміш їх характерів втілена у нашої FROLOV-girl», – відзначає дизайнер Іван Фролов.

ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та нові святкові образи-Фото 5

У кампейні, як і на будь-якому події, дівчата у сукнях FROLOV – у центрі уваги. Під яскравим світлом прожекторів та під музыку гурту TVORCHI вони влаштовують власну вечірку на крыші ЦУМу. Що, як не мрії про танці та зняття всіх обмежень, наблизити нас до нестримних святкувань? 

Капсула FROLOV x ЦУМ ексклюзивно представлена ​​на 3-му поверсі ЦУМу та на tsum.ua. 

 

Статті на тему