UA
RU

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022

Редагувати переклад

Iryna DIL – бренд, який завжди дивиться ширше за модні напрямки, пірнаючи в соціальні підтексти. Сьогодні наша соціальна реальність диктує новий спосіб життя. Але мода завжди – творча Мекка. І саме в ній ми готові шукати себе у цій новій реальності.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 1

Колекція весна-літо 2022 – це терапія кольором. Нескінченна різноманітність форм, інтенсивних фарб діють як антидепресант і допомагає відчути власну ідентичність у світі після пандемії.

"Адже важливість кольору неможливо переоцінити, його вплив на психологію, на енергетичний та емоційний потенціал", - упевнена дизайнерка.

І дійсно, одягаючи червоний або лимонно-жовтий, ми відчуваємо різний коктейль почуттів. Енергетичний та психологічний підтекст відтінків вивчається більше півстоліття, але експерти знаходять все нові та нові відкриття. У майбутньому на нас чекає багато складних відтінків, і деякі ми готові дегустувати вже сьогодні.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 2

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 3

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 4

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 5

Колекція весна-літо 2022 року включає три блоки. Перший блок зустрічає густим карміново-червоним.

"Червоний колір у житті жінки з'являється разом із впевненістю в собі"

Цей колір енергетично потужний та охоплює безліч емоцій. Відтінок у колекції говорить про силу, амбіції, кохання, рішучість. Звичайно, жінка Iryna DIL створює навколо себе святкову атмосферу.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 6

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 7

 

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 8

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 9

Потім червоний занурюється в бузково-лілову гаму та сріблясто-золоту для WOW-ефекту. Дещо футуристичне поєднання відтінків завдяки конструкції та силуетам відчувається жіночним. Загадковий і глибокий фіолетовий імператорський посилює палітру. З ним перетинається іскристий лимонний – романтичний, трохи наївний та сповнений життєлюбності.

Завершує історію апельсиново-оранжевий та жовтий – соковите поєднання кольорів для літніх пригод. 

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 10

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 11

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 12

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 13

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 14

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 15

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 16

Читай також: Міс Бохо: Як повторити найстильніший образ Белли Хадід - для початку осені 

Крім кольорових сценаріїв Iryna DIL приділяє багато уваги формі. Незвичайні архітектурні лінії сукні є у своєму динамічному просторі.

"Для досягнення нових провокаційних ідей у ​​створенні силуетів я використала регілен, здатний перетворювати легкі тканини на 3D-конструкції з нестандартними формами".

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 17

Щоб посилити динаміку об'єктів, у колекції багато воланів, оборок, полотен довгих спідниць. Елементи багатошарові і, здається, існують у русі. Асиметричні силуети виділяються на фоні лаконічних симетричних ліній.

Не обійшлося без відомої естетики бренду – унікальної художньої вишивки. Цього разу об'ємні форми досягаються завдяки поєднанню ниток різної структури та складу. Металізовані нитки створюють зіркове мерехтіння – золоті, срібні, обтягнуті тканиною намистини ручної роботи та каміння Сваровські формують незвичайну фактуру. Декоративні елементи Iryna DIL завжди стирають межі між модою та мистецтвом. Авторські принти із квітковими мотивами доповнюють виразні декоративні прийоми.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 18

Нова реальність звертається і до інновацій у текстилі. Дизайнерка відзначає свій вибір тканин:

"Натуральний шовк, шифон, фактурний льон, віскоза, і синтетичний набирає все більше популярності через свою практичність, здатність передавати нові візуальні та естетичні ефекти".

Уважний погляд одразу вихоплює акцентний жаккард. Незвичайна фактура, де мозаїчно-квітковий мотив із більш щільних ниток поєднується з металізованою та вплетеною в основу з органзи. Ця тканина з'являється у більшості елементів колекції.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 19

Основа колекції за традицією – сукні. Це те, що посилює жіночність та запалює дух вечірки, свята, урочистості. Також у колекції є вечірні комбінезони, шорти, костюми з виразним декором із вишивки та бахроми.

Коліротерапія Iryna DIL: Колекція весна-літо 2022-Фото 20

Взуття на стійких підборах та платформі нагадує, що незважаючи на найскладніші дизайни суконь та костюмів, щаслива жінка крокує впевнено.

 

Статті на тему