UA
RU

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"

Редагувати переклад

Український бренд TTSWTRS, відомий у всьому світі завдяки сміливому одязі з оптичною ілюзією татуювань на оголеному тілі, представляє капсульну колекцію Second Skin Séries. У лінійку увійшли нові версії культових боді та худі з ефектом «другої шкіри», створені в колаборації із сімома тату-майстрами з різних країн. 

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"-Фото 1

Second Skin Séries - колекція найулюбленіших, зручніших і знакових для TTSWTRS речей. Вісім нових варіацій культових худорлявості і боді — це «одяг як друга шкіра», в якому почуваєшся максимально вільно і можеш бути самим собою, адже він зроблений не як чергове маскування, а як продовження особистості та ще один спосіб розповісти про себе. 

У Second Skin Séries ідея крихкості та природності оголеного тіла сплітається з яскравим та сильним характером татуювань. Боді і худі створені в колаборації з сімома тату-майстрами, особливо значущими для TTSWTRS. На кожній речі — унікальні малюнки та автограф тату артиста. Колір кожного татуювання ретельно виводився, щоб досягти потрібного відтінку, передати настрій кожного майстра та підкреслити характер його техніки. 

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"-Фото 2

Читай також: Український бренд DZHUS презентував нову колекцію «Physique» у Парижі

Традиційні японські символи, примордіальні мотиви, дракони та тигри з'явилися у капсулі завдяки японському орнаменталісту Ніссако, понад 15 років працюючому в техніках дотворк і блекворк із культурними кодами Японії. Графічні дотворки-зображення рослин, квітів та мандал — робота українського тату-майстра Саші Масюк, відомої у всьому світі як Sashatattooing і встигла попрацювати з солістом Maroon 5 Адамом Левіном і Бехаті Прінслоу. Серед вибраних майстрів – московський майстер Микита Хом'яков, київська тату художниця Катя Пономаренко, яка працює в стилі хендпоук і б'є мінімалістичні татуювання, що нагадують дитячі малюнки, Михайло Козлов – російський татуювальник, що працює з японськими старовинними мотивами, ілюстратор та тату-художник із Києва Йєн Левін, який працює виключно з чорним кольором, поєднуючи поп-культуру та андеграунд, а також Артур Музиченко — київський тату-художник, який працює у власному стилі зі знаками, символами та образами, комбінуючи примітивні лінії та форми з реалістичними. 

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"-Фото 3

У капсулі використані традиційні для бренду тканини – натуральні та тактильні мікромодал та органічний коттон. Висока якість принтів – результат роботи власного друкованого виробництва бренду та поєднання різних технік друку: шовкотрафаретної, цифрової, сублімаційної. 

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"-Фото 4

Об'ємні худі та облягаючі боді у базових кольорах, що імітують відтінки шкіри, давно стали бестселером та візитною карткою бренду: саме з них почалася його історія, коли у 2013 році Ганна Осмьохіна створила першу колекцію нюдових світшотів із татуюваннями. «Ідея татуювання надихає мене своєю сміливістю та духом свободи, відчуттям присутності. Мені хочеться вплести цю енергію в одяг, щоб люди відчували хоча б частину цих емоцій, надягаючи TTSWTRS»— каже Ганна. 

TTSWTRS представляє капсульну колекцію "Second Skin Séries"-Фото 5

Статті на тему