UA
  RU

  TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans

  Редагувати переклад
  Український бренд одягу TTSWTRS створивши фільм MISSION, присвячений Землі, та представивши його на аукціоні еко-френдлі платформи Truesy у якості NFT. Виручені кошти будуть передані Parley for the Oceans — екологічній організації із захисту океанів — для її платформиPARLEY GLOBAL CLEANUP NETWORK".

  Це перший благодійний аукціон, організований fashion-брендом на підтримку екологічного руху. Партнерство TTSWTRS, Парлі для океанів і екологічно чистої NFT-майданчику Truesy дасть шанс вирішити такі екологічні проблеми, як забруднення океану та розвиток технологій біорозкладу пластику і допоможе порятунку тварин.


  Колаборація TTSWTRS та Parley for the Oceans призвана підтримати два напрямки програми щодо захисту океанів. Перше — фінансування експедицій з очищення океану у віддалених регіонах Патагонії, що проводяться місцевими групами Parley в Аргентині та Чилі у 2021 та 2022 роках. Інше — спонсорування освітніх програм у школах та прибережних спільнотах.

  TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 1


  TTSWTRS вважає, що не може залишатися осторонь глобальних проблем, а такі арт-проекти як фільм «MISSION» можуть привернути увагу до найважливіших питань. Фільм TTSWTRS «MISSION» — це маленька історія з життя людей майбутнього, які з ентузіазмом повернулися після міжгалактичного подорожі на найкращу планету — Землю.

  TTSWTRS створили «MISSION» спільно з бутіком моушн-дизайну Massa + під керівництвом Євгена Леха і Євгена Пілінського, виробництва TRI. Direction. Разом команда перейшла до кінематографічної естетики та побудови кадру, щоб глядач міг отримати свого роду «кінематографічний досвід», відчути, що історія і картина цілком реалістичні, хоча вони не позбавлені вигадки, і поки що залишаються фантастичними. Саундтрек до фільму створивши український електронний дует Wavewalkrs.

  TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 2


  При розробці ролика використовувалися передові технології створення «цифрового одягу». Для команди це був перший досвід подібної роботи: цифровому художнику були надані викрійки і реальні зразки одягу, щоб усі деталі могли бути точно перенесені у віртуальний світ і на віртуальних моделей.

  «Наша місія — показати, що з Планетою все буде добрим. Якщо кожен нестиме відповідальність за свою зону, кожен, умовно, візьметься за очищення своєї маленької ділянки — чистота буде всюди. TTSWTRS не обмежує себе роботою над виключно одягом, якщо у нас є можливість — ми діємо глобальніше», — ділиться Ганна Осмехіна, засновниця TTSWTRS.

  TTSWTRS рятує береги Патагонії разом з Parley for the Oceans-Фото 3  Читай також: Крихкі створіння: 11 найкращих серіалів для підлітків 

  Відео розміщено на еко-френдлі платформі “Truesy” за посиланням.
  Аукціон триватиме з 20:00 19 липня до 2 серпня.


  TTSWTRS — український бренд, створений у 2013 році як творчий проект дизайнерки Анни Осмєхіної, колишнього художника з костюмів та стиліста. У бренду вже 14 колекцій і більше 17 точок продажу у 12 країнах світу. ДНК бренду — велика кількість бежевого кольору, що імітує оголену шкіру та татуювання на ній. Анна Осмехіна працює з початківцями та визнаними майстрами татуювань по всьому світу, щоб створювати малюнки на одязі. TTSWTRS носять Граймс, Ніна Кравіц, Ірина Шейк, Кортні Кардашьян, Сіта Абеллан, Нікі Мінаж, Ліза Оуен, Томмі Кеш, Олена Пермінова та багато інших. Про бренд писали такі журнали, як Forbes, Dazed, Metal Magazine, Hypebae.

  Парлі для океанів - некомерційна екологічна організація, що займається захистом океанів. Була заснована у 2012 році Кирилом Гучем. З 2015 року запустила колаборації з Adidas, а до 2020 року були створені десятки мільйонів кросівок із переробленого пластику (за даними американського Vogue).

  Статті на тему