UA
RU

Зручність, функціональність та міський шик у другій колекції ELENAREVA Lounge

Редагувати переклад

Одяг для роботи поза офісом. 

ELENAREVA Lounge

Бренд ELENAREVA представив другу капсульну колекцію повсякденного одягу Lounge. Вона присвячена новому погляду на робочі будні, вже не так міцно пов'язані з офісом та суворим дрес-кодом. Інші простори для роботи, серед яких коворкінги, улюблені кафе та власний будинок, вимагають альтернативних ідей та свіжого підходу до гардеробу.

Капсула виконана у мінімалістичному стилі. У ній можна знайти закриту молочно-білу сорочку з ошатним коміром-краваткою, яка стане ідеальним вибором для ділового обіду, об'ємні джинси з темно-синього класичного деніму, лаконічне плаття, а також костюми-трійки та затишне вовняне пальто. Дизайнерка Олена Рева вирішила зробити вибір на користь стриманої палітри кольорів. Пудровий, сірий, вершковий і чорний - універсальні кольори, що легко поєднуються між собою. 

У лукбуку колекції знялася Санта Дімопулос — активна та цілеспрямована дівчина, яка спритно поєднує десятки робочих проектів, знаходить час на себе та нескінченно цінує будинок, сім'ю та час, проведений з нею.

Лінійка Lounge стала логічною відповіддю на карантин та пов'язані з ним обмеження. Олена Рева, відома насамперед розкішними костюмами та елегантними вечірніми сукнями, звертається до повсякденного гардеробу. Новий запит на зручність та багатофункціональність дизайнер вирішує за допомогою своїх фірмових прийомів: чистих ліній, ретельно опрацьованих форм та натуральних тканин.

ELENAREVA Lounge

ELENAREVA Lounge

ELENAREVA Lounge

ELENAREVA Lounge

ELENAREVA Lounge

Читайте також: Бренд Saint Laurent представив колекцію деніму