UA
RU

Ukrainian Fashion Week No Season 2021: РќРѕРІРёР№ СЃРІС–С‚. РќРѕРІРёР№ сезон. РќРѕРІРёР№ формат 

Ukrainian Fashion Week – це перша Неделя моди в Центральній Європі, створена за світовими стандартами показів prêt-a-porter. Українська Тиждень Моді проходить двічі на рік, збирає понад 50 дизайнерських брендів щосезону, акредитовує близько 200 українських та міжнародних медіа та об'єднує понад 2 000 000 шанувальників української моди по всьому світу. 

Новий світ 

Вперше за 23 роки свого існування Ukrainian Fashion Week запрошує всіх відчути собі частиною нового цифрового досвіду сезону No Season 2021, який триватиме з 5 по 8 лютого онлайн. Тепер кожен може стати свідком історії української fashion-індустрії – завдяки phygital-формату події та онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO.

«З 1997 року оргкомітет Ukrainian Fashion Week системно і наполегливо працює для розвитку української fashion-індустрії. Це вражає та надихає! А 48-й сезон взагалі буде особливим, адже розширити межі проекту на цілий світ! І ми раді стати частиною такого важливого для української моди процесу. Завдяки потужностям MEGOGO кожен охочий із будь-якого куточка планети зможе приєднатися до перегляду, побачити покази у високому якості та оцінити професійний рівень колекцій. Подія буде доступна глядачам наживо та в записі», – розповідає Валерія Толочина, маркетинг-директор MEGOGO.

Новий сезон

Сьогодні і завжди Ukrainian Fashion Week готовий підтримати українських дизайнерів та продовжує представляти колекції в рамках концепції позасезонності – No Season 2021.

Створивши для дизайнерів повністю обладнань для зйомок простору та забезпечивши можливість представити відео/діджитал-презентації дизайнерів, що були підготовлені брендами для Тижня моди, ми презентуємо 28 унікальних шоу від українських та міжнародних дизайнерів.

Студія Buro Creative Lab взяла на себе креативну розробку візуального іміджу трансляції «цифрового» UFW: «Розмірковуючи на задану тему, у пошуках натхнення, ми подумали про концепцію «кіберпанк як візуальна репрезентація мета-модерну», як пошуки оманливих горизонтів. 

В основі нашого бачення лежить уявлення про еволюцію фешн-дизайну в цифровому форматі. Це – нова мова сприйняття дизайну, вона неминуче накладає на базовий зміст новітні смисли, відтінки та трактування.

Нам цікаво знайти рішення «оцифрування» аналогової краси сучасного українського дизайну. Ми ставимося до цієї роботи як до пошуку найгармонійніших візуальних рішень, що відповідають характерам українських фешн-брендів».

Ukrainian Fashion Week No Season 2021: Новий світ. Новий сезон. Новий формат - Фото 1

Новий формат 

Під час Ukrainian Fashion Week в межах проекту BE SUSTAINABLE! Fashion Summit буде презентовано новий формат проведення fashion-шоу. Команді Самміту, FFFACE.me та сет-дизайнерка Love Curly створюють унікальне AR fashion-шоу для сталого українського бренду СHERESHNIVSKA. 

«На показі вперше в Україні буде продемонстровано потужність digital-декорацій для демонстрації fashion-івентів. Це той випадок, коли використання технології буде не просто іміджевим, а дозволить оптимізувати витрати на оформлення сцени без втрат у зрелищності», – прокоментував Дмитро Корнілов, CEO студії з розробки Instagram-фільтрів FFFACE.me.

Креативну ідею ресайклінгу уніформи великих компаній, як один із підходів у вирішенні цієї глобальної проблеми, запропонували DHL Express Україна у колаборації з дизайнеркою бренду POSTUSHNA Юлією Постушною. В рамках UFW буде презентовано спеціальну капсулу, яку дизайнерка розробила на основі форми DHL, що була у використанні. Цей приклад може стати рішенням для переосмислення вжитого робочого одягу, а також штовхачем до колаборацій креативного сектору та промисловості.

7 лютого 2021 року, під час Ukrainian Fashion Week No Season 2021, в онлайн-форматі втретє відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit – наймасштабніша професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи у напрямку сталого розвитку українських професіоналів, які працюють у сфері дизайну та виробництва одягу.

BE SUSTAINABLE! Fashion Summit проходить за підтримки Програми малих ґрантів публічної дипломатиї уряду США – «Культура та програми для молоді» 2020-2021. 

Тема третього Самміту – Digital Innovations and Sustainability. 

Переглянути BE SUSTAINABLE! Fashion Summit є безкоштовним. Для реєстрації на захід, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/wPzr3CiqRtGTT3qQA

Платформа New Generation of Fashion – невід'ємна складова Ukrainian Fashion Week – впевнено демонструє, що реальна підтримка сприяє розвитку певного сегменту галузі. А у складні години саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. 

Окремий день Ukrainian Fashion Week No Season 2021, як і завжди, присвячений платформі New Generation of Fashion, біля якої будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл та нові імена.

Стежте за новим сезоном Ukrainian Fashion Week у phygital-форматі та ставайте свідками історії української fashion-індустрії разом із нами!

Перегляд події на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Доступ із будь-якого куточка світу. Трансляція буде доступна у розділі "Шоу". Всі охочі зможуть переглядати подію з будь-якого пристрою, яке підтримує медіасервіс: Smart TV, комп'ютери, смартфони та інше. Крім того, для зручності користувачів трансляція також відбуватиметься на молодіжному каналі MEGOGO LIVE.

Статті на тему