Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства

Редагувати переклад
Цього сезону Ukrainian Fashion Week організовує дві знакові презентації українських fashion брендів на Copenhagen Fashion Week: спільну презентацію CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV 31 січня та індивідуальну презентацію KSENIASCHNAIDER 1 лютого.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 1

Copenhagen Fashion Week був одним із перших тижнів моди в світі, який приєднався до Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW після початку повномасштабного російського вторгнення. У сезоні FW24-25 інституції співпрацюють вчетверте.

Спільна презентація українських брендів, яка відбудеться 31 січня в Ukraine House in Denmark, є 20-м міжнародним заходом Ініціативи «Support Ukrainian Fashion». Ця Ініціатива, започаткована Ukrainian Fashion Week на початку війни, у той час, коли українські модні бренди втратили можливість демонструвати свої колекції в Україні. Ініціатива стала яскравим символом солідарності та підтримки українських дизайнерів у складні часи світовою fashion спільнотою.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 2

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 3

31 січня українські бренди CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV представлять колекції FW24-25. Темою, що об’єднує бренди в презентації,  була обрана “Мрія”. Перед обличчям руйнівної сили війни саме Мрія залишається незламною, надихаючою та створюючою. Вона є свідченням сили  людського духу та символізує волю до життя.

1 лютого, KSENIASCHNAIDER представить колекцію FW24-25, під гаслом «Природа завжди перемагає».

«Більше десяти років ми брали участь в Ukrainian Fashion Week в нашому рідному Києві. З початком війни, ми, як і інші українські дизайнери, подорожуємо світом, представляючи свої колекції на подіумах різних країн. Наше виробництво знаходиться в Києві, де відбуваються всі етапи створення речей: від розробки лекал до пошиття одягу. Нова колекція має девіз «Природа завжди перемагає» і досліджує красу рослин та дерев, їх спокійну і впевнену силу, що здатна проростати крізь бетон. Кожен стібок, кожен відтінок у колекції говорить про стійкість світу природи, прославляючи його тиху силу та непохитну красу», – коментує Ксенія Шнайдер, співзасновниця і спів креативна директорка бренду KSENIASCHNAIDER.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 4

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 5

Обидві презентації українських брендів від Ukrainian Fashion Week – це можливість побачити злиття моди, мистецтва та різноманітних підходів до сталості, що є невід’ємною частиною філософії кожного бренду.

На Copenhagen Fashion Week українські бренди представлять свої колекціі FW24-25, кожна з яких є свідченням стійкості,  креативності та сили, яку сьогодні Україна та українці демонструють світу.

Презентації українських дизайнерів на Copenhagen Fashion Week відбуваються за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства-Фото 6

Читайте також: ДИЗАЙНЕРКА МАРІЯ СТАРЧАК ПРО СТАЛУ МОДУ, ХЕЙТ ТА ТВОРЧІСТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

Статті на тему