UA
RU

Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA 

Редагувати переклад
Людям подавай хліба чи все-таки видовищ? 
Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA -Фото 1

Якщо перший день UFW пройшов без особливих концептуальних відмінностей (у своїй спільності дизайнери-авангардисти говорили про комфорт, урбанізм та затишок), то сіквел Ukrainian Fashion Week запам'ятався крайнощами. Дизайнери пропонували і цілком зрозумілий одяг-унісекс, і яскраві образи у стилі "Girls just wanna have fun". Веселитися в новому сезоні чи ні — вирішувати тільки вам, але ми рекомендували б відмовитися на секунду від нормкору, і звернути увагу на те, що зможе підняти настрій, наповнити енергією та позитивом, а також навчить загравати з навколишньою публікою. 

Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA -Фото 2

Lallier 

Як зізнається сама дизайнерка бренду Lallier Юлія Франц на створення нової колекції її надихнув романтизм 18 століття та його найяскравіші героїні — куртизанки. Саме тому в її лінійці, створеній для дівчини, яка не боїться сяяти, є і корсети, і прозорі деталі, що натякають на можливість побачити її будуар, і блиск вишуканого каміння, а також банти, пишні рукави та істинно аристократичні тканини (твід, тафта, сатин).  

Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA -Фото 3

IRON THREAD 

Однозначно найбільшим ньюзмейкером і брендом, на презентацію якого чекали всі гості Ukrainian Fashion Week, став IRON THREAD. Колекція африканського дизайнера проста і зрозуміла, адже проаналізувати комфорт та функціональність бомберів, тренчів та шортів здатний кожен. Креативний директор IRON THREAD стверджує, що образи ангелів, риси яких він втілює у своєму одязі, приходять до нього уві сні. Як виявилося, його сновидіння наповнені чорно-білими і зрідка коричнево-нюдовими відтінками, а також величезними логотипами під назвою власного бренду. 

Читай також: Weekend Max Mara презентував капсульну колекцію "AWORLD by Alek Wek"

Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA -Фото 4

ARUTIUNOVA 

Про те, що дівчатам справді час веселитися, нагадала нам Ганна Арутюнова, яка презентувала колекцію як продовження ідеї всіх своїх минулих виходів. Неонові відтінки, переосмислення одягу танцівниць латино-американської програми, пір'я, атлас та неприкрита сексуальність. Дизайнер упевнена, що після довгого періоду локдауну та затяжної депресії тільки так необхідно одягатися у ті дні, коли життєва енергія перебуває на нулі. 

Ukrainian Fashion Week другий день: Колекції Lallier, IRON THREAD, ARUTIUNOVA та GASANOVA -Фото 5

GASANOVA 

Продовжила лінію свята, естетику навіть у рамках домашнього гардеробу та дизайнер бренду GASANOVA Ельвіра Гасанова. Дівчина впевнена, що настав час забувати про зручні спортивні костюми та піжами, заміксовані з діловими блейзерами. Настав час веселощів, і ніхто не сперечатиметься з цим бажанням, адже жити красиво подобається всім. Голі "христальні" сукні, яскраві кольори замість звичного домінуючого драматичного чорного - дайте дівчині ідеальну вечірню сукню від GASANOVA, і вона підкорить цей світ. Бути красивою можна завжди, навіть коли особливого випадку найближчим часом не передбачається. 

Підбиваючи підсумки другого дня, UFW заявляємо, що нам куди більше подобається концепція, представлена ​​дизайнерами-дівчатами. Веселитися цілодобово безперервно, дозволяти собі все те, від чого відмовляєшся в силу власних обмежень, балувати і балуватися — звучить чудово, чи не так? Місце нормкору в гардеробах, звичайно, залишається, але переконайтеся, що він не є превалюючим, адже в наш час кожному потрібне відчуття свята. Бути звичайним, стандартним і практично невидимим можна у ті дні, коли не хочеться привертати увагу себе. Але краще все ж таки виділятися: життя надто непередбачуване, щоб задовольнятися пастельними відтінками та звичайними силуетами. 

Статті на тему