UA
  RU

  Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проект про сталу моду

  Редагувати переклад
  Ukrainian Fashion Week за підтримки Українського культурного фонду запускає спеціальний проект – Action: Sustainable Fashion.

  Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проект про сталу моду-Фото 1


  Сталі розвиток моди включає в себе безліч аспектів. Це нескінченна історія, що охоплює економічні, соціальні, екологічні, етичні та культурні засади нашого сьогодення. У проекті Action: Sustainable Fashion ми розкриваємо ці аспекти в історії українських дизайнерів, через їхній світ, де одяг та аксесуари є інструментами змін на краще.

  Ukrainian Fashion Week презентуваливам першу історію бренду-амбасадору проекту KSENIASCHNAIDER під гаслом «Свідома мода – це дизайн». Бренд переробляє 5000 тонн вживаного деніму за сезон і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.


  Світове визнання прийшло до KSENIASCHNAIDER у 2016 році зі створенням оригінальної моделі джинсів demi-denims, що складаються з напівшортів та напівштанів. У 2019-му KSENIASCHNAIDER представивши ще одну революційну ідею – зі штанинами різної ширини. Асиметричні джинси миттєво підірвали інтернет, а Селін Діон доповнила ними свій образ для паризького тижня моди. 

  Ukrainian Fashion Week запускає спеціальний проект про сталу моду-Фото 2

  Промови бренду KSENIASCHNAIDER обирають впливові інфлюенсери світу моди – Бела Хадід, Дуа Ліпа, Єва Чен, Томмі Кеш.


  Дизайнери також розробили спосіб перетворення текстильних відходів у джинсовий мех, а потім почали працювати зі шматками тканини, з яких виготовляють вироби печворк. Бренд KSENIASCHNAIDER переробляє 5000 кілограм вживаного деніму за рік і створює одяг, що вражає своїм дизайном світ.

  Ідея екологічності є однією з ключових для Ксенії та Антона, тому всі зусилля бренду спрямовані на свідоме споживання, а також на розумну утилізацію всіх відходів. 

  Статті на тему