UA
  RU

  Українські дизайнери представили свої роботи на London Fashion Week

  Редагувати переклад

  Українські дизайнери представили власні колекції на одній із ключових платформ London Fashion Week – International Fashion Showcase.

  International Fashion Showcase 2017

  International Fashion Showcase (IFS) – це найбільша міжнародна виставка моди у світі, де країни-учасниці представляють своїх найперспективніших молодих дизайнерів у форматі концептуальних інсталяцій. Подія відбувається у самому центрі Лондона – у мистецькому центрі Somerset House.

  Україну на міжнародній події представили сім дизайнерів: Flow the Label, Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS та COAT by Katya Silchenko.

  International Fashion Showcase 2017

  Концепцію українського стенду під назвою Wish You Were Here розробили дизайнерка Яна Червінська та художник Олександр Бурлака. В її основі – символічна автобусна зупинка як місце, звідки ми розпочинаємо подорож до нових горизонтів, починаємо свій шлях у вибраному напрямку.

  «Це узагальнена форма української автобусної зупинки із типовими для неї рисами: зухвала форма, бетон, мозаїка 1960-70-х, плитка, графіті, залишки паперових оголошень, тріщини. Це точка у глобальній мережі доріг, яка структурує географію та наші життя», — розповідає Олександр Бурлака.

  International Fashion Showcase 2017

  Фото: Олег Корзун

  Статті на тему