UA
RU

Український бренд Sleeper продаватиметься у лондонському Harrods

Редагувати переклад
У англійських клієнток бренду з'явилася можливість придбати піжами для вечірок Sleeper у Harrods – найвідомішому універмазі світу, розташованому у британській столиці.

Український бренд Sleeper продаватиметься в лондонському Harrods-Фото 1

З кінця січня у знаменитому магазині на Бромптон-роуд доступна капсульна колекція для особливих випадків, до якої увійшли 4 комплекти піжам ручної роботи, створені спеціально для того, щоб веселитися.

Верх піжам виконаний у крої oversize, а манжети топа прикрашені чорним і пудровим пір'ям марабу в тон виробів.

Ми хотіли створити піжаму, призначену для вечірок, особливу річ. У ній хочеться пити шампанське, танцювати та загадувати бажання, які неодмінно збудуться”, — каже Ася Вареца.

"Ми обожнюємо Harrods, не тільки за фантастичний гастрономічний відділ, - напівжартома зазначає Асина колега Катя Зубарєва, - для нас присутність у Harrods, значить, ми стали на крок ближче до наших британських клієнтів, і це велика радість".

Тепер піжами для танців можна купити в lingerie&nightwear відділі на першому поверсі універмагу, не чекаючи доставки з онлайн магазину бренду.

Sleeper підтримує традиції ручного виробництва. На створення однієї піжами майстер витрачає від 8-12 годин роботи. Швейний цех знаходиться у просторі Sleeper, що дозволяє контролювати якість кожного шва.

Читайте також: DRESSED TO DANCE: SLEEPER СТВАРИВ ПІЖАМИ ДЛЯ ВЕЧІР І ТАНЦІВ

Український бренд Sleeper продаватиметься в лондонському Harrods-Фото 2

Кожен костюм має свою особливість: Snowflakes in Midnight пошитий з тканини в дрібний чорний горох на білому тлі; New Year Night – комплект чорного кольору з пір'ям у тон виробу; завдяки Bon Anne була заново обіграна класична для бренду чорно-біла клітинка vichy, а спеціально для загадування бажань створено вбрання They call me Santa червоного кольору.

Ціна на різдвяну колекцію значно нижча, ніж на всі сезонні колекції бренду цього року і становить £215 за комплект.

Бренд домашнього одягу SLEEPER був заснований у 2014 році Катею Зубарєвою та Асею Варецою, екс-редакторами провідних модних журналів. Ідея walking sleepwear — базового домашнього одягу як повсякденного — була високо оцінена легендарним головним редактором Vogue Italia Франкою Соццані, а серед шанувальників бренду Леандра Медін, Мирослава Дума, Емілі Ратайковські, Аврора Джеймс, Ріта Ора, Вероніка Хельбрюннер та іншими. Влітку 2017 лляна сукня Sleeper з відкритими плечима стала сукнею року за версією Marie Claire US. Вироби марки продаються у магазинах США, Німеччини, Великобританії, Австралії, Японії, Франції, Росії, Південної Кореї, України, а також на сайті провідного модного рітейлера Moda Operandi.

Статті на тему