UA
  RU

  Українські дизайнери у війну: JUL

  Редагувати переклад
  Сьогодні команда бренду Липень працює у різних куточках країни, хтось з-за кордону. Оскільки виробництво було розташоване у Броварах, де велися активні бойові дії. Про відновлення роботи, допомогу ЗСУ та віру в майбутнє розповідає Юлія Логвін, засновниця бренду.

  Липень 2 року
   


  «Наше виробництво, логістика розташовані у Броварах, і з першого дня вони були заблоковані, бо там одна з найнебезпечніших зон», - каже Юлія Логвін, засновниця бренду JUL. Звісно ж, відчувалося деяке напруження перед початком бойових дій, але чекати на повноцінну атаку не міг ніхто, тож антикризового плану Юля не мала. Тим часом, години пандемії не пройшли марно та навчили Юлію та бренд як оптимізувати роботу якщо трапляється чергова криза. Звичайно, війну складно назвати просто черговою кризою, але все ж таки, зараз багато хто згадує години пандемії з деякою вдячністю за те, що ми вже вміємо виживати за різних обставин та розуміємо як не втратити бізнес.

  «Складно було кожному людині. Але, на щастя, всі з нашої команди в безпеці. Більше двох тижнів займалися кожен тим, чим міг, волонтерили у всіх напрямках. Лише останній тиждень замислилися над відновленням діяльності бренду. Поступово відновлюємо продажі, частину прибутку ми віддамо армії. Я дуже хочу зберегти всі робочі місця, тому активно працюємо над новим продуктом».


  Війна дійсно надихає українців створювати нові продукти, адже допомагати людям зараз потрібно як ніколи і в першу чергу – допомагати знайти нову роботу.

  Улюблена справа для людини не просто спосіб заробити іншу копійку. Це сенс життя та спроможність реалізуватися як особистість. Тому тим сотням тисяч громадян України, що втратили робочі місця через війну, наразі просто необхідні нові проекти від таких талантливих людей, як Юлія. Давати людям нові сенси та створювати робочі місця — нова місія кожного підприємця в нашій країні зараз.

  липень

  Фото: instagram/jul.com.ua

  Коли я живлю Юлію про команду бренду, вона розповідає, що зараз її співробітники хто де розїхалися по всій країні або виїхали за кордон. «Наш навичок віддаленої роботи дуже згодився, тому ми працюємо на відстані. Український дух – незламний! Віра в победу настільки потужна, що навіть немає жодного сумніву. Я пишусь стійкістю українців», - каже засновниця JUL. І не зря, адже багато з тих, хто поїхав ще на початку бойових дій вже зараз повертаються у рідні будинки та планують як будуть відбудовувати улюблені міста та парки, допомагати знедоленим знайти собі гідне місце у нової реальності.


  Український дух – незламний! Віра в победу настільки потужна, що навіть немає жодного сумніву. Я пишусь стійкістю українців.

  Україна боролася за власну свободу всю історію свого існування, і щоразу нам вдавалося її захистити. Тож зараз ми теж перемагаємо та швидко йдемо до нової, щасливої, української життя. «Далі – перемога і щасливі українці на своїй землі. Я вірю та чекаю цього».

  Автор: Ксенія Ковальова  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ У ВІЙНУ: SHEVCHENKO

  Статті на тему