UA
RU

Український бренд Delegan представив нову колекцію

Редагувати переклад

Delegan, бренд жіночого одягу, представляє нову колекцію AW 2024 року.

Ця історія є втіленням глибоких традицій, де вишита троянда виступає не лише як символ краси та жіночності, а й як символ мужності, опору та незламної віри.

Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 1

Використовуючи природні тканини та автентичні техніки вишивки, Delegan знову об’єднує минуле з сучасністю, демонструючи, що в нашому швидкоплинному світі існують вічні цінності. Ця колекція стає мостом між поколіннями, нагадуючи нам про силу жіночої солідарності, її спадщини та потенціалу, який ми несемо в собі.

Гаптовані шовковою ниткою троянди, як обереги, символізують не тільки національну ідентичність, а й нерозривний зв’язок між жінками та об’єднання. Через ручну працю ми розповідаємо історії про дружбу, вірність та силу спільного духу.

Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 2
 
Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 3

Ми віримо, що кожна жінка, примірявши нову колекцію, відчуватиме підтримку жіночої спільноти. Гаптована ‘Троянда’ – це не просто оздоблення. Це символ сили, що ми разом зможемо побороти будь-які виклики,

— коментує Оксана Делеган, засновниця та креативна директор бренду.

Оксамитові жакети та спідниці, прикрашені детальною вишивкою, стають яскравим акцентом колекції. Ця тканина завжди асоціювалася з вишуканістю. В минулому, коли технології виготовлення були менш доступними, оксамитові предмети гардеробу були настільки цінними, що передавалися як справжні реліквії з покоління в покоління.

Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 1

Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 5

Читайте також: «ЕТНО» — новий дроп редизайн-сорочок OMELIA

Бренд Delegan незмінно дотримується архітектурного крою, впроваджуючи його у дизайн суконь, сорочок та блуз, використовуючи глибокі та насичені відтінки бежевого, брунатного, коричневого та чорного кольорів, які підкреслюють шляхетність колекції.

Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 6
 
Український бренд Delegan представивши нову колекцію-Фото 7

Delegan пропонує жінкам одяг, який об’єднує традиції української культури з сучасними тенденціями світової моди. Колекція AW 2024 – це діалог з жінками, відповідь на їхні потреби, мрії та амбіці.

Статті на тему