UA
RU

Украинский бренд NAZARELLI представляє літній дроп

Цього сезону бренд NAZARELLI прагне додати більше фемінності та елегантності у літній гардероб. Колекція відображає мультифункціональність, різноманітність та настрій. У ній представлені елегантні та самодостатні костюми на літо, спідниці-трансформери.
елементами, які можна знімати та стилізувати по-новому.

Український бренд NAZARELLI представляє літній дроп, вдохновлений жіночою стійкістю та силою-Фото 1

«Я хотіла створити моделі, які будуть носибельними, багатофункціональними, але водночас мінімалістичними та елегантними. Це вже стало частиною ДНК нашого бренду. Мені важливо підкреслювати жіночність у всьому, що ми робимо», — розповідає дизайнерка бренду Анна Назарян.

Український бренд NAZARELLI представляє літній дроп, вдохновлений жіночою стійкістю та силою-Фото 2

До колекції також додали універсальні майки, сукні та костюми. Класичні бермуди, або спідниця з шовковою деталлю в поєднанні з легкими майками створять цікаві та сучасні образи для міста. А для тих, хто шукає комфортну мінімалістичну базу, дизайнерка радить звернути увагу на костюм теплого коричневого кольору з легкої віскози.

Український бренд NAZARELLI представляє літній дроп, вдохновлений жіночою стійкістю та силою-Фото 3

Білий топ з геометричними лініями та пуговицями на спині чудово виглядає в поєднанні зі спідницею з баскою. Додайте кітен хілл, і образ стане бездоганним для будь-якого вечора. Усі тканини в колекції є натуральними, дихаючими та приємними на ощупь. Бренд використовує бавовну, шовк, віскозу, а також італійську органзу.

Цей дроп — це чудове відкриття для тих, хто давно шукав гарні форми та силуети, які б відображали їхню власну візію на стиль.

Український бренд NAZARELLI представляє літній дроп, вдохновлений жіночою стійкістю та силою-Фото 4

Ознайомитися з новим дропом можна в інстаграм бренду.


NAZARELLI — амбіційний бренд започаткований Анною Назарян у 2021 році, що поєднує ідеологію вишуканості, мудрості та любові до себе. В основі бренду безліч спроб та експериментів у розробці шкірного лекала, втілення надзвичайно складних задумів у реальність, щоб радувати клієнток комфортними та елегантними промовами.

Статті на тему