Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week

Редагувати переклад
Вісім українських брендів презентували власні колекції в рамках програми Ukrainian Fashion Forward центру підприємництва та інновацій  Startup Ukraine та нагадали про війну в Україні.
Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 1

Vivons

Шоу українська команда розпочала з міні-фільму українських медійників “Привіт, світе. Я – Україна!”, який розповідає про історію нашої держави до початку війни та наслідки повномасштабного вторгнення рф.

«Українці не тільки борці, але й творці! Вони викликають подив та водночас захват в іноземців. Особливо цікаво спостерігати ВАУ-реакцію байєрів та інфлюєнсерів, коли ті розуміли, що колекції були створені дизайнерами під час війни в Україні», – прокоментувала Анна Петрова, президентка Startup Ukraine.

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 2

L’eskizzo

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 3

RDNT STORE

У показі взяли участь українські бренди: Vivons, Два кольори (Two Colors), MustHave, TOTAL WHITE, RDNT STORE, L’eskizzo, ROÁR Cruise, Overthesea. До США українські дізайнери приїхали в рамках програми Ukrainian Fashion Forward, мета якої просувати українські бренди глобально і показати потенціал Made in Ukraine світу. 

Учасники пройшли двотижневе навчання: майстер-класи, воркшопи, присвячені знайомству з американським ринком та його специфікою. Також був відкритий тимчасовий шоурум українських брендів на LA market, де баєри та стилісти ознайомились з колекціями. П’ять’ українських дизайнерів представили свою колекцію на благодійній вечірці під час нагородження Oscar.

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 4

ROÁR Cruise

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 5

TOTAL WHITE

Український день – вперше на Los Angeles Fashion Week-Фото 6

Vivons

Статті на тему