UA
  RU

  Вулична мода Pitti Uomo Spring 2020: найстильніші образи гостей

  Редагувати переклад
  Ще більше натхнення із вулиць Флоренції.

  Вулична мода Pitti Uomo Spring 2020: найстильніші образи гостей.

  Двічі на рік у мальовничому місці у Флоренції проводиться міжнародна виставка Pitti Uomo. Цей захід вважається одним з найважливіших трейд-шоу в чоловічій індустрії моди, і багато хто вже порівнює з тижнями моди. Тут представлені бренди чоловічого одягу за різними стильовими напрямками, починаючи від класики та закінчуючи денімом та херітейджю течією.

  Цього року відбулася вже 96-та презентація брендів, на яку зібралося традиційно безліч гостей: баєрів з усього світу, комерційних агентів, представників модної індустрії, а також блогерів та модних інфлюєнсеров. Гості завжди намагаються привернути увагу стрітстайл-фотографів своїми ексцентричними та сміливими вбраннями.

  Читайте також: ПОЗА ТРЕНДАМИ: ЯК ЗІБРАТИ ЛІТНІЙ ГАРДЕРОБ ПІД СВІЙ СТИЛЬ

  Цього разу на виставці у Флоренції переважали нейтральні тони: бежевий, спокійний сірий та класичний білий. Більшість представників чоловічої статі залишилася вірна ідеально пошитим костюмам-трійкам з додаванням традиційних аксесуарів у вигляді капелюха та сонцезахисних окулярів. Хоча на вулицях можна було побачити і комбінезони, оверсайз вбрання, морську тематику в образах, а також яскраві принти та сміливі аксесуари. 

  Ми зібрали найкращі образи, з яких можна брати приклад:

  [mc_gallery id=157376]

  Статті на тему